Savunduğun şeyleri ne kadar biliyorsun?

Savunduğun şeyleri ne kadar biliyorsun ?

1|0
20|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış birşeyide savunsam hep arkasında olurum. Avukatlar gibi ya da her savaşçı kendi davasında haklı olduğu gibi. Kime göre neye göre diye münazara eder gibi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Önce bir bakarım karşımdaki insan beni krize sokar mı? 😂😂 dogru olduguna inandığım yani en azından bir kere araştırdıysam üzerinde görüşümü belirtirim yoksa dinlerim. ve fikrimi söylerim ama araştırmam yoksa savunmam. Ama kendi dogrumsa o şey dibine kadar savunurum yani bu bana dogru geliyor katılmıyordan saygı duyarım ama yaparım karışırsanda kalbinş kırarım. 😂 olay böyle

0|1
    0|0
  • Her şeyi çok iyi bilmedigim icin körü körüne savunmuyorum

0|1
    0|0
  • Bence insanin yapisiyla alakali bu kimi konusmak icin savunur kimi bildigi icin

0|1
    0|0
  • Bildiğimi düşündüğüm ve inandığım şeyleri genelde araştırmışımdır. Yeterince bilgi sahibi olmadığım bir şey hakkında pek laf etmem.

0|1
    0|0
  • Yukarıdaki cümleler Aziz Nesin'in "Türk milletinin %60'ı aptal" sözlerini doğrular nitelikte.

0|1
    0|0
  • Bılmedığım şeyi savunmam

0|1
    0|0
  • +1 deyip gidiyorum 💃🏻

0|1
    0|0
  • Çok bilip çok savunurum. Bilmediğim bir şeyi niye savunayım ki zaten?

1|1
    0|0
  • Valla karşımdaki insanla aynı görüşte değilsem pek savunmam nasıl olsa görüşü değişmeyecek banane

0|1
    0|0
  • Hiçbir konuda fazla diretmem, bildiğimi sandığımız şeyleri aslında bilmiyor olabiliriz

0|1
    0|0
  • Yalnızca bildiklerimi savunurum

1|1
    0|0
  • alakası yok, sartre tambir saIak

0|1
    0|0
  • Bilmediğim bir konuda söz söylemem..

0|1
    0|0
  • Bildiğim sandığım şeyleri savunduğum çok oldu, özellikle insanlarla ilgili, artık yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Bilmediğim şey hakkında ağzımı açmam

0|1
    0|0
  • bıseyı araştırmadan savunmam sığ bakmam yanı

0|1
    0|0
  • Bu söz çok güzelmiş 😂😱

0|1
    0|0
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktan uzak durmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
  • Vayy enteresan hiç böyle düşünmemiştim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben Turancıyım. Türk kültürü ve tarihi ile ilgili sürekli yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Sadece tarihi kaynakları değil aynı zamanda vakalar üzerine yazılmış makaleleri de okuyarak tarihte her ne olduysa neden olmuş ve etkileri ne olmuşu da irdelemeye ve kendimce de farklı fikirler geliştirmeye çalışıyorum. Sabit fikirli de değilim, bugün doğru bildiklerimin yarın yanlış olabileceği ihtimalini de her zaman aklımda tutmaya çalışıyorum..

1|1
    0|0
  • Bilmediğim bir şeyse zaten savunmam.

0|1
    0|0
  • Bilmedigim konuda konusmam konussam bile ısrarcı olmam

0|1
    0|0
  • "Bir düşünceyi etkisiz kılmak istiyorsan en kötü biçiminde savun" kavramı da var. O da şiddetle savunulabilir...

0|1
    0|0
  • bilmedigim bişeyi savunmam

0|1
    0|0
  • Çok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...