Türkiye'de ki zararlı azınlıklar asimile edilmeli mi?

Turkiye'de ki zararlı azınlıklar asimile edilmeli mi?

Güncellemeler:
2ay Burası Türkiye. Burada Türkçe konuşulur. Başka dil konuşulamaz. İnsanlar birbirine sevgi ve saygıyla yaklaşır. Birbirlerine yiyecek gibi bakmaz. Türkiye Türklerindir!

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Ben KÜRDÜM ve hayvan değilim emin ol senden daha çok insanım. Herkes kendi anadilini konuşmakta özgür bu seni ilgilendirmez. Burda yaşayan alman, İngiliz kendi dilinde konuşunca cool oluyo peşine veriyorsunuz. Kürt Kürtçe konuşunca problem oluyo. Hayatında doğuya gitmediğin ne kadar belli oluyor, kim kime yiyecek gibi bakıyor söyler misin sen bir erkeksin gay misin de gözlerin senin uzerinde seni yiyecekmis gibi baktığını dusunebiliyorsun. Sapık İNSANlara denk geldiysen bu onların kürt olduğu için sapık olduğunu göstermez. Kayseride 3 çocuğu katleden türk ne kadarşerefsizse Silopi'de iki erkek çocuğa tecavüz eden Kürtte o kadarşerefsizdir. Bu insanlık meselesidir ya da insan olamama meselesidir. Sen kim oluyorsun bu ırkı yakalım katledelim soykırım yapalım diyebiliyorsun tövbe haşa Allah mı oldun lan sen!

3|2
    0|0
    • 2ay

Farkettiysen hep doğudan yerler. Kayseri'de ki katil var ya o da malum ırktan.

• 2ay

Sen türk olmuşsun da insan olmayı becerememiş bir yaratıksın.
      Yaşında taş çatlasa 14-15 bende muhatap oluyorum ergen seni.

En İyi Erkek Görüşü

• olm iyi güzel diyonuz da lan almanyadaki adamlar oradaki türkleri dövdüğü zaman camiye saldırdığı ya da türklük değerlerine saldırdığı zaman niye bas bas bağırıyonuz? ya da ingiltereye gidip türkçe konuşsan ya da orada yasayan türkler ingilizce konusmak zorunda mı? Konusmuyorum anasını satim. Zorla mı konusturcan ingilizce. Şimdi oraya gelince türkçe konusabiir sorun yok konusacak da am-k demi ama türkiyede sadece türkçe la olm madem bişey yapıyonuz tam yapın.

1|1
    0|0
    • 2ay

Almanya da Türkçe tabela yok. Ya da bir İngiliz mahkemesinde Türkçe ifade veremezsiniz. Boş boş konuşmayın.

• 2ay

@SafTürk ee kardesim umrunda olan ne o zaman senin yanina gelip benle ingilizce mi konus diyor? Heralde bizde turkiyenin. Resmi dili rumca olsun ermenice olsun demiyoz resmiyette tabiki turkcedir dunyanin neresine gidersen git anadili neyse ulkenin o konusulur ben anlamadim. senin derdini cidden bana bir aciklar misin?

• 2ay

Hala anlamadıysan, bundan sonra da anlayacağını düşünmüyorum.

Esen kal.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne faşistce bir söylem. Biz o dışladığın azınlıklarla bütünüz. Bu ülke bizim olduğu kadar, onların da vatanı.

3|3
    2|4
  • Ne olursa olsun kimseyi hic bir toplumu asimile etmek dogru degil

2|1
    0|1
  • Evet bence de 😂

1|1
    2|1
  • Zararlı azınlıklardan kastınız nedir?

2|2
    0|0
    • 2ay

Malum ırk.

• 2ay

Zihniyetinizi çok yanlış buluyorum. Zamanında zaten asimile edilmeye çalışıldılar ama asimilasyona direndikleri için bugün Türkler ve Kürtler arasında savaş var. Her halkın ayrı dili kültürü vardır, kimsenin kimseyi asimile etmesini doğru bulmuyorum. Rusya tatarlar gibi birçok türk topluluklarını asimile etseydi siz bundan memnun olur muydunuz?

• Her kesime saygı duyulmalı

4|1
    1|3
    • 2ay

Onlar bize saygı duymuyor.

• 2ay

O zaman anlaman çok zor.

• 2ay

Ya ne canım bir adamsın sen. Fikir soruyosun beyan ediyoruz. Halen tartışma peşindesin.

• Asimile edilmese bile buranın Türk Yurdu oldukları beyinlerine sokulmalı

0|1
    1|2
    • 2ay

Aynen öyle. Onu diyorum. Ya adam olacaklar, ya ölecekler. Doğuya seyehat edemiyoruz, yolda görüyoruz o malum ırkı, yiyecek gibi bakıyorlar. Hayvan yaratıklar.

• Evet kesinlikle👏🏽👏🏽👏🏽

1|1
    3|1
  • Zararli azinlik derken kimlerden bahsediyorsunuz?

0|0
    1|1
    • 2ay

Malum ırk.

• 2ay

Hayir, pek oyle dusunmuyorum. Davranislarini hiiiic begenmiyorum! Ama bir istisna olarak kurt olup da Istanbul'a yerlesmis bir arkadasim var. Ilkokuldan tanisiyoruz. O cok tatli bir insan, cok guzel Turkcesi var. Guzeller guzeli bir kiz. Ama etrafimdaki gordugum diger kurtler hic hosuma gitmedi, gerek davranislari gerek gorunusleri acisindan. :)

• 2ay

Evet kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 11

• neden asimile edilsin?

3|1
    0|2
  • İnsanlar istediği dili konuşmakta özgürdürler.. Ne dayatırsan dayat..

2|1
    0|1
  • aynen bro mına koyalım onların sabun yapalım alayını :)

0|1
    2|1
  • Türkiyede türk vatandaşı olduklarını ve ihanet etmicekleri sürece sıkıntı yoktur

0|1
    0|0
  • Dostum seni kınıyorum ne asimilesi. meydanlarda anırta anırta yakmalıyız o ZARAR veren azınlıkları

0|1
    1|1
    • 2ay

Aynen, o malum ırk var ya hayvana benzeyen. Farklı dilde konuşan. Soykırım tek çare. Türkiye Türklerindir!!

• 2ay

Bende kürt düşmanlığı yok pkk lı değil pkk ya sempati duyanların bile çoluk çocuk demen diri diri yakılmasını isterdim ama.

• 2ay

Ama Araplara da bunlara da güven olmaz. Hepsi teröre sempati duyuyor. Çünkü, kendileri özerklik istiyor. Güya kendi devletlerini kurmak istiyorlar, bunlar da koşarak gider oraya.

• Çok fazla etnik bilinçleri var. Rusya Orta Asya Türkleri'ni asimile etmek için 90 yıl uğraştı. Başarabildi mi? Kısmen ama tamamen değil. Hem başarsaydı bile biz Türkiye'deki Türkler o bilinci canlandırırdık. Ve sen Kürtleri asimile edebilseydin bile yurt dışındaki Kürtleri kontrol edemezdin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tek çare soykırım.

• 2ay

Hukukla ilişkili olduğunuzu hissettim, merakimdan sordum.
      Bm yi geçtim soykırım zaten insanlık ayıbı. Bugün sen onları öldürelim dersin yarın başkası seni der.

• 2ay

@Modric İnsan doğası böyle sanırım.

• Aczmendi kardeşlerimize az çektirmedi bu alçak siyonist köpekler.

0|0
    0|0
  • Sevgi ve saygıyla yaklaş ama benim istediğim gibi yaşa. Ne güzel mantık.

1|0
    0|0
    • 2ay

Türkiye Türklerindir.

• 2ay

20 milyon Kürt yaşıyor. Resmi dil zaten Türkçe. Fakat insanların sosyal yaşamında Kürtçe konuşmasına karışmak ne mantık yani?

• Kardeş sen Atatürkün ilkelerini devrimlerini ve cumhuriyet felsefesini anlamamışsın. Milliyetcilikte faşizm yoktur ama senin gibi düşünenler yüzünde milliyetcilik faşist görüş oluyor.

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum bu ülkeye ırkçı bir rejim şart oldu

0|1
    2|0
  • kim olduğuna bağlı zararlı dediklerin

0|0
    0|0
    • 2ay

Belli zaten.

• 2ay

bende öyle düşünüyorum