Kapat

Eşinizle ne sıklıkla birlikte oluyorsunuz?

Bu soruma özellikle evli kişilerin cevap vermesini istiyorum çünkü yaşantım normal mi yoksa olması gerektiğinden farklimi anlamam açısından onemli.. İlginize teşekkürler 😁

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Değişiyor. Reglim 7 gün sürüyor o günlerde öpüşüp koklaşıyoruz sadece 😂ilk gün ağrım var diye şaka bile kaldıramam uzak durur benden neyse.. Regl bittikten 1 hafta sonra aşırı istekli oluyorum hergün oluyoruz. Regl yaklaşana kadar. Arada misafirliğe gidiyoruz bize gelen kalan oluyor o zaman tabi erteliyoruz. Çocuk uyusun diye beklediğimiz oluyor. Bazen o işten çok yorgun geliyor olmuyor. Ben misafir çocuk vs derken yorgun oluyorum reddediyorum. O ben uyuyunca sabaha karşı beni öperek uyandırıp dinlendin mi diye soruyor😊 yani çocuk varsa ikiniz de çalışıyorsanız ve gelen giden çok oluyorsa bazen haftada bir bazen 10 gün boyunca hergün 😊

0|1
    0|0
    • Hemen hemen aynı durumlar sanırım 😜

• Kadin olmak zor olsa gerek anlamaya calisiyorum siz kadinlari... Ama siz genel postal oylesiniz titiz tertipli ve daima duzen isteyen kisiliktesiniz... Valla Bende alistim bu duruma asker gibi hissediyorum kendimi... Annem bize geldiginde bekarken niye boyle degildin diyo 😜

• Konusmaya calisacagim 😄

Yükleniyor...