Babamla kavga ettim sizce ne kadar doğru?

Merhaba arkadaşlar , babamla kavga ettim yaptığimla gurur duymuyorum ama biraz anlatınca bana hak vereceğimizi dusunuyorum.
Benim babam diye demiyorum ama benim babam sorumsuz ailesine bakmayan saygısızin tekidir. cani sikildigi zaman içki içer eve geç gelir, evine bakmaz , annem'i defalarca kez aldatti , annem'i defalarca dövdü dışını bile kırdı hatta kardeşlerinin birine hamileyken bile dovmus boyle bir insan.
Küçükken beni de çok döverdi mesela bir akşam benim ders çalışıyorum (4e gidiyorum) normalde hiç çalıştırmaz ama neyse soru sormuştu bana bilemedim diye dovmustu yavaşta vurmuyo tekme atıyor böyle bir baba.
Neyse ben olaya geciyim fazla uzatmadan bir gece saat 1 gibi eve geldi evde herkes uyuyor ben hariç içeri girdi kul tabağını goğsume atti içimden ya sabir dedim. neymiş içeri girdiğinde dogrulcakmisim saygı gostercekmisim çok gösterilmemiş gibi neyse sonra mutfaga gitti bende bana attığı kul tabagini koltugun kenarına attım oda yere dustu. sonra hızla mutfaktan geldi işte neymiş ben onun arkasından atmisim ona doğru ustume doğru yürüdü o an ne oldu bilmiyorum bir tane salladim ama gelmedi ağzındaki sigaraya geldi.
Sonra vay efendim sen babana yumruklu atiyon lan falan dedi ustume atladi beni kilide almaya çalışıyor bir an ustumden atamadim çünkü saat kadar önce dambillarla kol basmistim. sonra bir şekilde koltuğa atti ben kurtuldu sonra kalktı tekrar ustume doğru geldi bende gelişine bir tane daha salladim ama o çok iyi oturdu yere dustu sırt üstü o anki sinirle yere yere duserken 2 tane daha vurdum yani 3 kere ard arda seriye bagladim nasıl olduğunu bende anlamadım içimde yılların kin i nasıl biriktiyse artık.
Neyse baktım bunu ağzı burnu kanla dolmuş burnu falan patlamış benim kolların full kan olmus.
Daha sonra biraz daha devam etti kavga ama kısa kesiyorum okumazsiniz diye.
Yani olay böyle yaptığimla gurur duymuyorum ama pismanda değilim.
Düşüncelerinizi yazarmisiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın ellerine sağlık. Sırf baban diye böyle bir sığıra prim vermemelisin. Allahından bulmaz bunun gibiler.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle bir baba için az bile bence

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın ağzını burnunu patlat bundan sonraki size el kaldıramasın, evin erkeği sen ol, anneni kardeşlerini koru. Ona göre çekinerek davransın, elini masaya vur

0|0
    0|0
    • 2ay

Bundan sonra öyle olacak gibi gözüküyor zaten tesekkur ederim dusundugun için :)

• Bence, yani bana gore iyi yapmissin haketmis o pislik. Ayrica defalarca annemi aldatti demissin annen neden ayrilmadi ki o heriften anneni tehtid filanmi etti

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya biz 5 kardeşiz ben en buyuguyum daha sadece ben varken de böyle aldatma olayları olmus annem kendisi babasiz büyüdüğü için benimde öyle olmadı istememiş sonrada çocuk sayısı arttıkça ayrilmak zorlaştı en son geçen sene olmuştu geldi özür diledi af diledi şiir falan yazmış annem biraz saftır kaniyo böyle şeylere affetti ben hatta baya bir eve gitmeden anneme tavır falan yaptimda ama gene de bitmedi maalesef bana kalsa baba zaten bibise yaramıyor bari varlığı zarar olcagina yokluğu birşey ifade etmesin

• 2ay

Hala böyle insanlar var mı yaa. Cok uzuldum aileniz adina (anne ve 5 kardes icin)

• Lütfen sen böyle bir baba olma. Sana tavsiyem iş bul apartta kal. Durma o evde. Yoksa ikinizden birinin cenazesi çıkacak gibi duruyor. Annen ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0
    • 2ay

Merak etme , annenin neler çektiğini ben biliyorum.
      Hayatımı paylaşacağım insanın onları çekmesi sla istemem

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...