Babamla kavga ettim sizce ne kadar doğru?

Merhaba arkadaşlar , babamla kavga ettim yaptığimla gurur duymuyorum ama biraz anlatınca bana hak vereceğimizi dusunuyorum.
Benim babam diye demiyorum ama benim babam sorumsuz ailesine bakmayan saygısızin tekidir. cani sikildigi zaman içki içer eve geç gelir, evine bakmaz , annem'i defalarca kez aldatti , annem'i defalarca dövdü dışını bile kırdı hatta kardeşlerinin birine hamileyken bile dovmus boyle bir insan.
Küçükken beni de çok döverdi mesela bir akşam benim ders çalışıyorum (4e gidiyorum) normalde hiç çalıştırmaz ama neyse soru sormuştu bana bilemedim diye dovmustu yavaşta vurmuyo tekme atıyor böyle bir baba.
Neyse ben olaya geciyim fazla uzatmadan bir gece saat 1 gibi eve geldi evde herkes uyuyor ben hariç içeri girdi kul tabağını goğsume atti içimden ya sabir dedim. neymiş içeri girdiğinde dogrulcakmisim saygı gostercekmisim çok gösterilmemiş gibi neyse sonra mutfaga gitti bende bana attığı kul tabagini koltugun kenarına attım oda yere dustu. sonra hızla mutfaktan geldi işte neymiş ben onun arkasından atmisim ona doğru ustume doğru yürüdü o an ne oldu bilmiyorum bir tane salladim ama gelmedi ağzındaki sigaraya geldi.
Sonra vay efendim sen babana yumruklu atiyon lan falan dedi ustume atladi beni kilide almaya çalışıyor bir an ustumden atamadim çünkü saat kadar önce dambillarla kol basmistim. sonra bir şekilde koltuğa atti ben kurtuldu sonra kalktı tekrar ustume doğru geldi bende gelişine bir tane daha salladim ama o çok iyi oturdu yere dustu sırt üstü o anki sinirle yere yere duserken 2 tane daha vurdum yani 3 kere ard arda seriye bagladim nasıl olduğunu bende anlamadım içimde yılların kin i nasıl biriktiyse artık.
Neyse baktım bunu ağzı burnu kanla dolmuş burnu falan patlamış benim kolların full kan olmus.
Daha sonra biraz daha devam etti kavga ama kısa kesiyorum okumazsiniz diye.
Yani olay böyle yaptığimla gurur duymuyorum ama pismanda değilim.
Düşüncelerinizi yazarmisiniz?


0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...