Hayvanseverlerin kurban kesmesine karsi çıkmaları hakkinda ne düşünüyor sunuz?

Evet bu senede hayvanseverler kurban kesilmesine karsi çıkmaları için gerek sosyal ağlarda gerek se eylemlerle dile getirdiler.
Siz ne düşünüyor sunuz?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• defalarca söyledim yine söylüyorum yılın 365 günü zaten hayvanlar kesiliyor ama neden sadece bu 365 günün 4 günü kesilen hayvana karşı çıkılıyor?

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya yılbaşında kestikleri hindiler hayvan değil, ya da kuranda geçen kurban kes emrini din değil diyerek reddedip kafir olmayı seçiyorlar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dinimizde kurban var. O p. .. . ç kurulari gitsin ülkeden. Gerizekalilaer Dinsiz onlar. Kurban olan hayvanlar cennette yasicak

2|0
    0|0
  • Vejetaryen değillerse bence çok yapmacıklar ve saygısızlar. Ha öylelerse, onlara bir şey diyemem kendi haline bırakırım, çünkü tüm et yiyenlere atarlanıyorlar :D

2|0
    0|0
  • Sıkıysa Hindistan'da danaya girsinler.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi çapında haklı. Sonuçta kalkıp hayvan kesmeyin diye bizi kesecek değiller ya? Yapsınlar eylemlerini

1|0
    0|0
  • Kurban kesen biri olarak söylüyorum. farklı fikirlere saygım var

1|0
    0|0
  • Aptallar.

1|0
    0|0
  • Boş konusanlari dinleyen bir insan değilimdir.

1|0
    0|0
  • Boşa çaba. Hem bitkilerin canı yok mu? Onları niye yiyorlar?

1|0
    0|0
  • Öyle ama burgerkıng den whopper menü yiyoruz amaaaaa

1|0
    0|0
  • Onlar gitsin kedi köpek sevsin.. birinin de b*k böceğini sevdiğini görmedim..

1|0
    0|0
  • Dinleyen kim 😂😂

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • çorumda hayvanseverler deeneği açılışında kurban kesilmişti

1|0
    0|0
  • Katliamın ismini kurban bayramı koymuşlar

0|0
    2|0
  • böyle maksatli hayvan severliklerle sizleride hedeflerine alet ediyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bütün yıl etleri mideye indirdikten sonra kurban bayramı için sahalara dökülenlerin davranışlarını tutarsız buluyorum, kendileriyle çelişmesinler. Bu arada vejetaryenim, kurban kesilmesini bende hoş karşılamıyorum, yinede iki tarafında kendi sebepleri var deyip çekiliyorum

0|0
    1|0
  • Hayvanları kurban edicez diye acı çektiriyorlar. Boğazını sıkanlar, kaçıranlar, işkence edenler... Onların da canı var, her sene görüyoruz haberlerde ne hallerde kesildiklerini. Yazık ya. Adam gibi bir işi bile beceremeyen organizmalara tabi ki de karşıyım. Her şeyin bir usulü var. Onların ki belki genel olaraktır ama benim yorumum bu şekilde.

0|0
    1|0
  • Gereksiz buluyorum

1|0
    0|0
  • Mukemmel insanlar

0|0
    1|0
  • dini boyutu olan birseyi bu denli kritize etmeleri cok cok yanlis

1|0
    1|0
  • Herkesin kendi yorumu