Kuzenimin yerinde olsaniz ne yapardiniz?

Kuzenim kocasini facede biriyle mesajlasirken gordu. Sen işten çikarsan bende çikarim diye mesaj atmiş kiza. Neyse biraz sinirlendi geçti. Kuzenime facebook actik. Faceye resmini koyunca kocasi sinirlendi. Telefonunu kirdi çöpe atti faceye girmesin diye. Psikopat herif. kendi facede takiliyo o kızla bu kızla konusuyo bisey yok. bide benden biliyor hep onun yuzunden senin aklina soktu diye😄 siz olsaniz ne yapardiniz

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeş,

Karşılıklı konuşup işi tatlıya bağlasalar daha iyiydi. Ben olsam öyle yapardım.
    Herkese facebook yasak olsun.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok arkads bu herif bildgin psikopatlardan. Tek yaptgi kendini aklayip karisina gardiyanlik yapmak. Bundan bir cacik olmaz😏

• 2ay

Ben karismam kari koca arasinda halletsinler. Gerisi kuzene kalmis. Saolasin

• 2ay

Boldu soruların kalktı cekıcı potlarin

En İyi Kız Görüşü

• Cahillikten gözlerim yaşardı. Öncelikle kuzenin eşinin böyle bir şeyini görüp neden sustu? İkinci olarak kendi özgürlüğünü haklarını savunmak yerine neden kendisinin bir efendisi varmış gibi davranıyor?

0|0
    0|0
    • 2ay

Annesi babasi hasta onlara bakiyor. Hem anne babasindan baska dayanacak yeri yok bilmiyorum goz yumdu

• 2ay

Kendi annesi babasi. Cocuklarin hatrina katlaniyom diyor

• 2ay

Çocukların böyle bir ortamda sağlıklı yetişeceğini hiç sanmıyorum, yine de kendisi bilir...

Erkekler Ne Diyor 9

• Cebine uyuşturucu koyup polise şikayet ederdim, gerçi yeni moda bu fetöcü de işi tepe taklak gitsin :D :D Haydi bakalım pikaçu kolay gelsin :D

1|0
    0|0
  • Ben olsam bir şey yapmazdım.

0|0
    0|0
  • Belki de işyerinde haksızlığa uğrama gibi bir durum vardır veya ikisine de mobbing yapılmıştır. Hemen yargıca bağlamayın!

0|0
    0|0
  • Anlaşılan burası oldukça çoçuk dolu

0|1
    0|0
  • Turkiyeyehadim gelsn.

0|0
    0|0
  • Bırak ne yaparlarsa yapsınlar yoksa korku filmine dönecek hayatlar

0|0
    0|0
  • aile meselesine karışma, suçlu sen olur çıkarsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Karismadim zaten tek yaptigim istegi uzerime facebook acmak oldu. Buda suc oldu

• Bosarimmm

0|0
    0|0
  • Kuzenin adına uzldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayrılırdım tabiki aldatmanın affı olmaz

1|0
    0|0
  • Tenekeye bak. Cahil ve yobaz

1|0