Çocuklarımız teknoloji karşısında ezilmesinler! Çok güzel bir kampanya, değil mi?

Ben 1 yaşını daha yeni geçmiş ikiz yeğenlere sahip biri olarak bir çocuğu teknolojiden uzak tutmanın zorluğunu biliyorum. Yanlış anlamayın şu an anladıkları için falan değil zaten ellerinde teknolojik aletler. Bazen öyle zamanları oluyor ki yerlerinde durmuyorlar, sakinleşsinler diye ellerine telefon verip t. v. karşısına geçirttikleri oluyor. Ben yanlarındayken hep oynamaya çalışıyorum ama herkes böyle yapmalı tabiki, bir düzen oluşması için.

Gerçekten de çalışanlar için zor olabilecek bir durum çocuk bakmak, evet ama o çocuğumuz, geleceğimiz olduysa ona en düzgün şekilde bakmalıyız. Teknolojinin ellerine teslim etmemeliyiz onları. O kutuların karşısında zombileşiyor çünkü yeni neslimiz. Biz eskiden legolara dünyanın parasını verdirtirdik ailelerimize, öyle büyüdük, muhteşem zamanlardı gerçekten.

Bence bu kampanya 3 yaşına kadar değil en az 10 yaşına kadar sürdürülmeli de buna da şükür deriz olursa tabi :)

Kampanyaya buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Güncellemeler:
2ay Günaydın.
2ay Güncel.

2|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim cocugum olsun olabildigince teknolojiden uzak turucam:)

0|1
    0|0
  • Güzel bir kampanya

1|1
    0|0
  • Henüz 1.5 aylik oğlum yani öyle bir derdim yok ama alıştırmak istemem elinede vermem desemde annem var ilk torunu ve simartiyor. Kampanya güzel 3 yas felen çok erken erkek kardesim var 13 yaşında leptop yokken krizlere giriyor yani gerçekten zararlı.

0|1
    0|0
  • güzel kampanya. ama bence de 3 yaş çok az.

0|1
    0|0
  • Ah ah nerde o sokaktaki saklanbaç ve evcilikler

0|1
    0|0
  • Kampanya güzel 👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...