Herşeyin başı tip arkadaşlar bakin?

Bakın ben bunu yaşadım da söylüyorum karakter olarak iyi kalpli merhametli biriyim balik burcuyum desem yeterli olur herhalde. Her neyse kendime bakarsam dergilerde çıkan erkekler kadar yakışıklı oluyorum ama salınca da bildiğin çirkin birisi oluyorum. Yani yeri geldi hem güzel kızlarla çıktım yeri geldi çirkin kızlar bile bakmadı.. size şunu söyleyebilirim ki tipiniz yoksa çok geridesiniz. Ağız çene laf bunu diyen boş insandır gözümde herkes yakışıklı güzel olacak diye bisey yok zaten kendimde dedim yakışıklılığı da tipsizligi de dibine kadar yaşamış biri olarak söylüyorum. Alfa vs ye inaniyorsaniz ben hiç çirkin alfa görmedim çünkü olamaz. Ben sigma yim o ne derseniz araştırın bakın. Her neyse umarım ne demek istediğimi anlatabilmisimdir. Bunu yazmamın nedeni kendinize fazla güvenip sonra ne kadar yukarı çıkarsanız düşünce canınız o kadar acir..

Güncellemeler:
3ay Ama şöyle bir şey oldu bende, çirkin olsam bile bir şekilde girdiğimde her ortamda ilgi cekebiliyordum istemeden yapıyordum bunu. Kendinize bakın önce sonra da sinirlarinizi cizin ki sonra canınız benim gibi yanmasin
3ay Tunç l

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ağzının laf yapması tipi idare eder erkeklerde işe yarıyor çok çirkinlerde yaramıyor. Ve insanın hayatına alacağı kişiyi beğenmek istemesi de yanlış bişey değil

0|0
    0|0
    • 3ay

İdare edenlerde dediğin gibi olabiliyor katiliyorum

• 3ay

Ses tonu ve özgüven de önemli. O idare eder erkeği yakışıklı statüsüne getirebiliyor

• 3ay

Ben bu konularda başta cok acı çektim ama yavas yavaş ogreniyorsun zor bir öğretmen bu tip konusu

En İyi Erkek Görüşü

• Tıp tabi ki Maraşli yim kıyak giyinmem den dolayı çok kız arkadaşım oldu. Ulan öğrenci yim para yok kız dolu niye yakışıklı ve şık giyim sana katılıyorum kardeşim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bir insanin kalbine aşık olurum zekasına aşık olurum başka kızlar nelere aşık olur benim umurumda değil

0|0
    0|0
    • 3ay

İyi bir kekoyla evlenirsin o zaman?

• doğru söylemiş

0|0
    0|0
  • Karakter olmayınca o tipin ne anlamı kalıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalmaz bende her ikisi de var ama bunun da bir bedeli oluyor bende yakışıklı olmaktan görünmekten en azından vazgeçtim bu yuzden

• 3ay

Tıp olarak oyleyim doğduğumdan beri yakışıklılık doğuştan olur zaten (ego kasmiyorum) girdigim ortamlarda çirkin gorunsemde dikkat çekiyordum

Erkekler Ne Diyor 1

• haklısın dedem yıllardır bu kadar iyi bir tespit görmedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...