Davetsiz misafirleri sever misiniz?

Ben sevmiyorum en azından gelirken bir haber verilmeli bana göre. Sonuçta insan yorgun olabiliyor hasta olabilir o gün canı hiç birşey yapmak istemeyebilir.

0|2
34|36

En İyi Erkek Görüşü

• Islami adaba gore ziyarete gitmeden evvel ziyarete gelecegim musayitmisiniz diye karsi tarafdan izin istenir.
    Birinin evine gelince kapi aciksa selam verilip iceriden selam alinana kadar beklenir ve buyur derlerse girilir.
    Musluman kendi evine bile aniden gidemez. Peygamber efendimiz bir hadisinde buyurduki "sizden biriniz seferden dondugunde hemen aniden evine gitmesin ve hanimina haber versin" buyurdular.

0|0
    0|0
    • 2ay

Efendimizin adabıyla adaplanabiksek ne mutlu bize ama malesef

• 2ay

Suc adaplanmayanda. Musluman aileden dogan herkes kendini musluman zannediyor. O zaman annesi babasi doktor ya da subay olanlarda kendini doktor ve subay ilan etsin. Musluman dogmak degil musluman olmak onemlidir. Muslumanligi yapmayan tatbik etmeyen musluman olurmu?

• 2ay

Yine de rahmetren umut kesilmez

En İyi Kız Görüşü

• Oyle zamanlar da böhhh diyesim geliyor inan ki 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 33

• Misafirine ve misafirlikten beklentisine göre değişir. Çok canım bir arkadaşım çat kapı kahveye gelirse sevinirim. Ama aile, akraba, komşu vs kesinlikle habersiz gelmemeli.
    Bir de yatılı misafirlik bir haftadan uzun olmamalı.

0|0
    0|0
  • Misafirin kim olduğuna bağlı olarak değişir

0|0
    0|0
  • Hic sevmem, eskiden öyle gelen oluyordu. yüz ifademle memnuniyetsizligimi belli ediyordum. saygisizlik ev sahibine karsi. belki ev müsait degil, belki yorgun, belki bir yere cikmayi planliyordu. bunlari düsünmek gerek

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen
      Mesela biz ablamin evini temizleyecektik yattı o. İş

• Bende sevmem insan bir sorar müsait misniz diye

1|0
    0|0
  • Genelde sevmiyorum. Ama rahat olduğum sevdiğim insanlarsa güzel de olabilir 😤

0|0
    0|0
  • Kişisine bagli

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • misafirden nefret edoyorum artik 😏😏

0|0
    0|0
  • misafir bu sev sevme agirlamak zorundasin malesef😊nerdeyse her gun bizde misafir oldugundan ben alistim gerci

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şeylerden biridir davetsiz misafirler uyuz oluyorum misafir de sevmem zaten normalde

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem. Haber bermeden gelene ters davranırım.

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Sevmem, davetlileride sevmiyorum o ayrı mesele

0|0
    0|0
  • Bende sevmem bir komşumuz var sürekli haber vermeden geliyor ve çoğu zaman müsait olmuyoruz geri de gönderemiyoruz hiç hoş değil -,-

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Hayir asla sevmem çok da gıcık olurum

0|0
    0|0
  • Ben çok severim böyle sürprizleri😊

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Nefrettt ediyormmmmm

0|0
    0|0
  • Bazen eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Misafir perver değilim maalesef..

0|0
    0|0
  • Ben hicbir misafiri sevmem. Obama gelmek istese iceri almamayi tercih ederim sonucta... :D

0|0
    0|0
  • Her turlu misafir kabulümdür :-)

0|0
    0|0
  • Acmam ki kapiyi

0|0
    0|0
  • Genelde severim

0|0
    0|0
  • Hic sevmem hemde