Farklı şeyleri okumayı sevenler?

Merhaba okumayı sevenler, vaktinizi çaldığım için özür dilerim. Maalesef ki şu anda okumakta olduğunuz yazı bir soru değil tavsiye yazısıdır. Ben okumayı severim hele bedavaysa bayılırım diyorsanız şu ana kadar okuduğunuz türlerden farklı bir şeyler arıyorsanız tavsiyem o ki oz gur roman. co m un ana sayfasının ust kısmındaki yazılar kısmını tıklayın ve oradan hikaye kategorısını sectıkten hemen sonra ÖLÜM İNSANI adlı hikayeye muhakkak bir göz atın ve ardından hikayenin diger serilerine de bakmayı ihmal etmeyin. Değişik bir tecrübe yaşayacaksınız. Zira ben o hikayeyi yazarken okuyucuyu merakta bırakacak sıkılmadan okuyabileceği klişelerin dışında bir şeyler olsun diyerek yazdım. İlgilerinizden ötürü şimdiden teşekkür ederim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ben genelde cinayet ve çözülemeyen cinayetleri okurum onun dışındada seri katillerin hayatları

0|0
    0|0
    • 2ay

aklından bir sayı tut oku bence :)

• 2ay

Yazdığım şey bir roman değil bir hikaye. Bu daha ilk ürünüm. Elbette göz atıp atmamak sana kalmış ama ben yine de bir bak derim. Başlıktan da anlayacağın üzerine bu hikayede de çeşitli ölümler yaşanıyor. Hikayede öldürdüğüm insanlar seni ne kadar tatmin eder bilemem tabi. Okuyup okumamak sana kalmış.

Yükleniyor...