1 senedir kendime bakmiyorum ve çok kötü oldum yardıminiz lazım?

Arkadaşlar bunun nedeni biraz uzun anlatıp canınızı sıkmak istemiyorum ama çok yiprandigimi soylemem gerek. Her neyse tam 17 kilo aldım sismanladim yüzüm , gobegim oldu.. her gören kilo almışsin diyor. Yüzüm sivilcelendi, sacim çok kötü bakmiyorum ona da, giyim olarak da arada bir iki şey almak dışında geçen seneki şeyleri kullanıyorum ve çoğu artık küçük gelmeye başladı ve kötü görünüyorlar. Usendim yeni şeyler almaya. Futbol oynadığımız için epilasyon yaptırıyordu ağda yani almayali bacaklar orman oldu o da ayrı bir dert. Off çok fazla sorunum var dış goorunus olarak lütfen yardım edin çok zorlaniyorum

Güncellemeler:
2ay Bu surede geçen sene okulda beni kesen kızlar nerdeyse yuzume bakmıyor
Okulda teklif vs geliyordu son sınıflardan (geçen sene 11dim şimdi 12yim).
2ay Ozguvenim aşırı dustu sınıfta çok güzel bir kız var sarışın 170 civarı özgüveni yuksek tas gibi bir kız. Kızla konuşurken utancimdan yüzüne bakamiyorum kendime güveniyorum hic dış görünümü cozersem geçen sene gibi olursam devamı gelir çünkü içimde ne kadar güçlü olsamda disim iyi olmayınca tam olamıyorum işte anlarsınız ya

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Peki ama neden?

0|0
    0|0
    • 2ay

Uzun kardeşim boşver sen çözüme odaklan lutfen

• 2ay

Tamam deniycem bayramdan sonra sağol

• 2ay

Dene inan bende çok kötü durumdayım bırakırsan olmaz. Seni bilmem ama ben yenilgiyi kabul etmem. Bende bir yerden başlıyacağım hem ne kaybederiz ki olsa olsa daha iyi olur

Yükleniyor...