Sizce bizim milletimiz cahilleşiyor mu yoksa bilgili mi oluyor?

Arkadaslar sizce bizim milletimiz cahilleşiyor mu cahil insanların sayısı artıyor mu Neden diye soracak olursanız günümüzde soran sorgulayan ve düşünen insanların sayısı iyice azaldı ve insanlar bir konu hakkında bilip bilmeden konuşuyor ve her yazılana da millet olarak inanıyoruz Ör:Atatürk için birisi iyi derken birisi kötü diyor yani kimse gerçeği araştırmıyor sorgulamıyor ve bence milletimiz iyice cahilleşiyor gibime geliyor sizce milletimiz cahilleşiyor mu yoksa düşünen bir toplum olma yolunda ilerliyor muyuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda bir değișim yok bence, eskiden bilmeyenler susardı, șimdi cahilce düșüncelerini dayatmaya çalıșıyorlar tek fark bu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sence Anti-Kemalistler mi gerçeği söylüyor yoksa Kemalistler mi Sağcıların dediğine mi inanalım solcuların dediğine mi?

En İyi Erkek Görüşü

• Cahilleşiyor bence çünkü konuşma hakkı olmayan bir millette sıkıntılar çoktur.

Konuşma hakkımdan kasıt anlayan anlamıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cahil zaten cahildi. Medya sayesinde ülkedeki cahil oranının hayli fazla olduğunu fark ettik.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle biz Atatürk'ü ne zaman savunsak ne zaman Kemalist olsak bize cahil ya da dinsiz derler sanki kendileri çok biliyor Kemalistler cehennemlik olacaklar sözde :D

• kısaca agzı olan konuşuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence biz Türkler cahilleşiyoruz ve maalesef düşünen sorgulayan insan neredeyse çok az

• 2ay

Aynen düşunsem ne fayda zaten ölünce kimse hatırlamaz aynen

• 2ay

Zaten ben ünlü biri değilim ki düşüncelerimden dolayı insanlar beni hatırlamasın Levent Kırca gibi Kemal Sunal gibi ünlü değilim ben onlar kadar düşmanım yok benim onlar kadar olabilmem için ya Atatürk gibi olmam lazım ya da ALLAH KORUSUN Abdullah Öcalan gibi olmam lazım

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilgili oluyo

0|0
    0|0
  • Oluyanı da cahil

0|0
    0|0
  • Çok bilgi kirliliği olduğu için böyle oluyor. Bu sadece Türkiye'de olan bir şey değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen bilgi kirliliği almış başını gidiyor Allah sonumuzu hayır eylesin Karışık bir dünyada yaşıyoruz Biz insanoğlu kime güveneceğimizi şaşırdık Gerçi Yeni Akit Gazetesi var kendilerince güvenilir diyor reklamlarında ama ne kadar güvenilir belli değil ya hakaret ederler ya da doğru olup olmadığı belli olmayan bilgileri bize sunarlar

• 2ay

Herkes kendi işine gelen gerçeği söyler. mantık kullanarak gerçeğe ulaşırsın.

• Yozlaşıyor diyelim. Cahil sayısı arttıkça ülke yozlaşıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...