Dininiz nedir ve niçin?

Hangi dine mensupsunuz ve neden?

0|0
21|26

En İyi Erkek Görüşü

• INCIL VE TEVRATI OKUDUKDAN SONRA ISLAMIN DOGRU DIN OLDUGUNU ANLADIM
    “Sen benim topuzum, cenk silahımsın,
    seninle milletleri kıracağım, ülkeleri helak edeceğim… ve seninle erkeği ve kadını kıracağım, ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım; ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım; ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım; ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım; ve seninle Valiyi ve kaymakamı kıracağım.” (Yeremya 51/20-23)

“İşte Rab’bin acımasız günü geliyor.” (İşaya: 13/9)

“Yakalananın bedeni delik deşik edilecek.

Ele geçen kılıçtan geçirilecek.

YAVRULARI GÖZLERİNİN ÖNÜNDE PARÇALANACAK.
    Evleri yağmalanacak,
    KADINLARIN IRZINA GEÇİLECEK.”
    (İşaya: 15-16)

“Hem yiğidi, hem kızı, emzikteki çocukla ak saçlı adamı, dışarıdan kılıç ve içeriden dehşet telef edecek.
    Hasımlarından öç alacağım, Ve benden nefret edenlere ödeyeceğim.” (Tesniye, 32/25)

“Onları tamamen yok edeceksin, onlarla ahdetmeyeceksin, onlara acımayacaksın.”
    (Tesniye: 7/1-3)

“Ve yayları gençleri yere çalacak ve rahmin semeresine acımayacaklar, gözleri çocukları esirgemeyecek.” (İşaya: 13/15-1

“Mülklerini alacağımız milletlerin yüksek dağlar üzerinde, ve tepeler üzerinde, ve her yeşil ağaç altında ilahlarına ibadet ettikleri bütün yerleri mutlaka harap edeceksiniz.”
    (Tesniye: 11/23-25)

Şimdi bütün erkek çocukları ve erkekle yatmış kadınları öldürün. Yalnız erkekle yatmamış genç kızları kendiniz için sağ bırakın. (Çölde Sayım: 31 /17-18

1|1
    0|0
    • 2ay

Not: Tevrat incilin icerisinde bulunmaktadir eski ahid ve yeni ahid diye ayrilir. Kimi hiristiyan incilin tamamini okur ve tatbik eder kimi eski ahit yahudilerin diyerek yeni ahid okumaktadir. Onlarda ne yaptigini bilmezler.

En İyi Kız Görüşü

• SANA NE? niçin insanların inncını soruyorsun, akp tohumları pislikler.. insanları ayrıştırrıp şucu bucu yapıp birbirine kırdırdınız, yer yüzüne sizin kadar fitne fesat yayan bir grup daha gelmemiştir. İnsanları mimleme kültüründen geldiğiniz için etrafınıza pis koku yayıyorsunuz.. Namaz kılanla kılmayanı siin gibi pislikler ayırdı,,, ayırdı da noldu ak o namaz kılan fetoşcu kardeşleriniz size pandik atmadı mı.. tiskiniyorum lan keşke ölseniz..

(akp li değilsen üzerine alınma + ver geç, değilsen üzerine alın hatta derdine düşüp kanser ol..)

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Çakma müslümanım

1|0
    0|0
  • agnostik

1|0
    0|0
  • gerçek hayat inanç olarak insanı İslama itiyor. inanmak için inanmak değil çaresiz olarak inanıyorum. İslamda bahsedilenden başka türlü bir hayat yaşamıyoruz. su yerine bilimkurgu filmlerindeki kanla beslenenimiz yok mesela :D

1|0
    0|0
  • Hicbirine

1|0
    0|0
  • islam

1|0
    0|0
  • Müslüman değilim kesin ve net!!

1|0
    0|0
  • Bir kurt adam çıkıp vampir avlamadığı sürece müslümanım

2|0
    0|0
  • islam cografyasında dogdugum icin otomatikmen musluman olarak buyudum. Bazen git -gellerim oluyor ama hala da müslümanım

1|0
    0|0
  • 3 sene önce müslüman oldum, araştırmalarım sonucu en kabul edilebilir bu geldi

2|0
    0|0
  • Ateist. Çünkü islamdan nefret ediyorum...

1|0
    0|0
    • 2ay

sakıncası yoksa nedenini merak ettim

• 2ay

INCIL VE TEVRATTA KATLIAMLAR
      “Sen benim topuzum, cenk silahımsın,
      seninle milletleri kıracağım, ülkeleri helak edeceğim… ve seninle erkeği ve kadını kıracağım, ve seninle kocamış adamı ve genci kıracağım; ve seninle genç adamı ve ere varmamış kızı kıracağım; ve seninle çobanı ve sürüsünü kıracağım; ve seninle çiftçiyi ve çiftini kıracağım; ve seninle Valiyi ve kaymakamı kıracağım.” (Yeremya 51/20-23)

“İşte Rab’bin acımasız günü geliyor.” (İşaya: 13/9)
      “Yakalananın bedeni delik deşik edilecek.
      Ele geçen kılıçtan geçirilecek.
      YAVRULARI GÖZLERİNİN ÖNÜNDE PARÇALANACAK.
      Evleri yağmalanacak,
      KADINLARIN IRZINA GEÇİLECEK.”
      (İşaya: 15-16)

• 2ay

INCIL VE TEVRATTA KATLIAMLAR
      “Hem yiğidi, hem kızı, emzikteki çocukla ak saçlı adamı, dışarıdan kılıç ve içeriden dehşet telef edecek.
      Hasımlarından öç alacağım, Ve benden nefret edenlere ödeyeceğim.” (Tesniye, 32/25)

“Onları tamamen yok edeceksin, onlarla ahdetmeyeceksin, onlara acımayacaksın.”
      (Tesniye: 7/1-3)

“Ve yayları gençleri yere çalacak ve rahmin semeresine acımayacaklar, gözleri çocukları esirgemeyecek.” (İşaya: 13/15-1

“Mülklerini alacağımız milletlerin yüksek dağlar üzerinde, ve tepeler üzerinde, ve her yeşil ağaç altında ilahlarına ibadet ettikleri bütün yerleri mutlaka harap edeceksiniz.”
      (Tesniye: 11/23-25)

Şimdi bütün erkek çocukları ve erkekle yatmış kadınları öldürün. Yalnız erkekle yatmamış genç kızları kendiniz için sağ bırakın. (Çölde Sayım: 31 /17-18

• İslam.

1|0
    0|0
  • Krempeyniristim... Seviyorum krem peyniri...

1|0
    0|0
  • satanistim kedi avlıyorum geceleri

2|0
    0|0
  • musluman tabiki nedeni de anlatılmaz ki içden gelen bir duygu

1|0
    0|0
  • İslamiyet

1|0
    0|0
  • dine mensup değilim

1|0
    0|0
  • Deist

1|0
    0|0
  • Müslümanım

1|0
    0|0
  • tükiyiyenin yarıcı hristiyan ataist dudist atatürk sag olsun

2|1
    2|2
    • 2ay

@nickinizkim seni bulurum malı gösteririm ugraştırma kendinle cok zor degil...

• 2ay

Omce türkçe yazmayı öğren.
      Okuma başlangıcı için cin ali verebilirim.

• 2ay

@nickinizkim sonra aglayıp uracaksın anne diye zaten coguda böyle abi ben yapmadım etmedim.

• Drogba ya inanıyorum ben

1|0
    0|0
  • elhamdülillah müslüman

1|0
    0|0
  • makarnaya tapıyorum

1|0
    0|0
  • taoizm, can sıkıntısı işte :D

1|0
    0|1
  • Allahıma şükürler olsun deistim

2|1
    0|0
    • 2ay

islami fobi odum dingil cahiller yüzünden aslında islamın bu olmadığını gerçek islamın ne olduğunu çok iyi biliyorum anlatınca dinsizlikle suçlanıyorum bu sebeple soran olursa deistim okadar ben islamı seçtim soran napıyosun derse ona açıklamaktansa deistim diyip susturmak daha çok işime geliyor

• yahudiyim

1|0
    0|0
    • 2ay

insan yahudi olduğunu gizli mi söyler :D

• 2ay

@nickinizkim onlar türkiyede kalıp türkleşmeye başlayanlar ve genelde adana Ankara çevresindekiler İstanbul ve izmirdekiler ise davudiyiz derler museviyiz demezler

• 2ay

@nickinizkim Sonuçta Allah ile bağlantınız var... putperestler acı acı sonlarını düşünsün :D Yahudinin son anda Allahın doğru yolunu anlayıp Hz. Musanın yoluna dönebilir

Kızlar Ne Diyor 20

• Mantıklı buldum, seçtim.

1|0
    0|0
  • Dinsizim hepsi birbirinden çarpık ve gereksiz olduğu için.

1|0
    0|0
  • Ailem Müslüman olduğu için Müslümandım fakat 17 yaşında bir sorgulama dönemi geçirdim diğer dinleri araştırdım tabi araştırabildiğim kadarını önce kesinlikle bir tanrının var olduğuna inandım sonra İslamın tek doğru din olduğu sonucuna ulaştım her ne kadar insanlarımız İslamı hurafelerle boğmaya çalışsalar da Kuranın hem akla hem kalbe hitap ettiğini anlayabildim. Çok şükür Allah' a Müslümanım

2|1
    0|0
  • Dinlere inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Müslümanım elhamdulillah

1|0
    0|0
  • Dinim islam müslümanım. Çünkü diğer dinlere bir bakıyorum birde kendi dinime. Benim dinim daha mantıklı geliyor bana.

1|0
    0|0
  • Müslümanım. Öyle bir ailede dünyaya geldim. Dinimi araştırdım ve benim için en ideal bu din

1|0
    0|0
  • Agnostik

1|0
    0|0
  • İslam, son din💫

1|0
    0|0
  • İslam çünkü huzur islamda. kuranda herseyin cozumu var hayatimizi dengeliyo ustelik bir cok mucizesi var kuranda mikrobun tanimi oldugunu kaciniz biliyo mesela cok acik islam gercek dindir💖

1|0
    0|0
  • İslamiyet, böyle uygun gordum

1|0
    0|0
  • İslam ama allah affetsin hiçbir şey yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Karar verme aşamasındayim

1|0
    0|0
  • hristiyanım çünkü, rusyada büyüdüm

1|0
    0|0
  • İslam akıl dini

1|0
    0|0
  • İslam

1|0
    0|0
  • Elhamdüllilah müslümanım çünkü her insan müslüman doğar! Müslüm olduğum için de Allahıma bin şükür

1|0
    0|0
  • elhamdülillah müslümanım

1|0
    0|0
  • ben iskendere inanıyorum bide adana kebap a

1|0
    0|0
  • Müslümanım cok sükür

1|0
    0|0
Yükleniyor...