Arkadaşlar çıldırmak üzereyim ne yapacağımı bilmiyorum?

Ben babamı kaybettim küçüklükten beri üvey babam annemle beraber kalıyorum bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum. Annemle hayatım boyunca doğru düzgün ilişki kuramadık bir kere bile sarıldığımızı hatırlamıyorum çünkü beni sevmiyor ben de sevemiyorum ne yalan söyleyeyim sabahtan akşama kadar bağırış çağırış ders çalışma isteğim kaçıyor yemin ederim bazen intihar etmeyi düşünüyorum kadının tek derdi temizlik odamda bir tabak kalsın hemen bağırış çağırış kardeşime bağırıyor kapımı kitleyip ders çalışıyorum ya da dershaneye gidiyorum evde çalışma ortamı sağlayamıyorum çok bıktım gerçekten bir anne oğluna şerefsiz yüzsüz der mi ben ne günah işledim de böyle bir aile yapısına sahip oldum cidden ne yapabilirim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Belki çok zor olacak ama dershanede ve kütüphanede çalışmaya bak eve pek uğrama aklında dersten başka bir şey olmasın düşünsene iyi bir bölüm kazandıktan sonra hayatını kurtarmış gibi olacaksın kendi ayaklarının üzerinde durabileceksin kimseye muhtaç kalmayacaksın o yüzden evdeki durumu takmamaya bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sabret.

0|0
    0|0
  • Kütüphanede ders çalış eve uyumaya gel git

0|0
    0|0
  • annenle oturup düzgünce konuş

0|0
    0|0
  • Ayri eve uçç hemmen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aklında, derinlerde yatan bir hayalinin (hedefinin) olduğuna eminim. onu düşünüp mücadeleyi bırakma

0|0
    0|0
    • 2ay

hedefim var ama çok kafama takan bir insanım ders çalışıyorum ama tek sorunum evdeki huzuru sağlayamamak. evde anca geceleri çalışabiliyorum. durum böyle olunca hedefime ulaşamayacağım diye endişeleniyorum

• 2ay

teşekkürler motive ettiniz

Yükleniyor...