Akraba ziyaretlerinden hoşlanıyor musunuz?

Önümüz bayram malum akraba ziyaretleri bol olacak. Akraba ziyaretlerinden hoşlanıyor musunuz yoksa bana olduğu gibi işkence gibi mi geliyor?

0|0
35|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır. Hayır. Hayır, haayır, haaaayır.

Gram sevmiyorum. Sevmek zorunda değilim. Bugün tam tamına 4 kez arandım. Gelmek istemiyorum kardeşim. Anlıyorum, beni seviyorsunuz görmek istiyorsunuz. Ben biraz bencil olabilirim, vahşi olabilirim. Daha önemli işlerim var işte, gelemiyorum. 4-5 senedir gitmiyorum hiçbir yere. Beni görmek isteyen bizim eve geliyor o da ben buralarda olursam.

Eskiden severdim, eskiden her şey daha güzeldi. İnsanların, akrabaların bile ne denli huysuz, pislik, ahlaksız, öcü, kerevizli yemek gibi olduğunu öğrendiğim ilk anda uzaklaştım.

El öpmek ya da soru cevaplamak benim için kötü bir şey değil ancak o yalancı surat ifadelerini görünce deliriyorum tamam mı? Özellikle daha uzakta kalan tamamen kötülüğümüzü düşünen bir ayağı çukurda eşini kaybetmiş, yaşını başını almış, uzaktan baktığımızda sırf yüzündeki kırışıklıklar sebebiyle bile saygı duyacağımız insanların tutarsızca arkamızdan atıp tutmasına, iyiliğimizi istememesine, güzel bir şey yaptığımızda kudurmasına dayanamıyorum.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nefret ederim. genelde bütün ziyaretlerin hepsinde hangi üniversiteye gittiğim ve hangi mesleği yapacağım konuşuluyor. bende cevap vermemek için ağzımı baklava ile dolduruyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• O işkence dediğin şey zaman gelecek tabutunu taşıyacak insan bulamayacaksınız insan dediğin sosyal varlıktır düğünde cenazede bayramlarda bir araya gelmeyecekse mağarada kış uykusuna yatan yalnız ayıdan bir farkı yoktur benim için o insanın işkence gibi gören beyinleri artık değiştirin ilerde lazım olacak 😂😂😂beni engeleyecegini biliyorum laf soksanda dedigim bu gerçeği değiştiremezsin

1|0
    3|0
    • 2ay

kırk yılda bir gelip aile huzurumuzu bozan arkadan edilmedik deidikodu bırakmayan insanlarla aramda kan bağı olduğu için sevmek saymak mecburiyetinde değilm tabutumu da taşımasınlar umrumda değil

• 2ay

Kendinize gelin insansınız hepiniz sosyal varlıksınız küsmekle kaçmakla bir yere varılmaz gerçeklerle yüzlerin sosyal olun bunu istiyorum bumu sizi rahatsız ediyor 😊

• 2ay

anlamakta zorlanıyorsun sanırım, acil şifalar dilerim. İnsanları rahatsız etme yeter.

• sevmiyorum ama mecburiyetler var işte
    ne diycen

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Niye işkence

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • Evet. Onlar da bize karsı boş degil. Karsılikli hoşlaşiyoruz :/

0|0
    0|0
  • Ailem zorla sürüklüyor qq

0|0
    0|0
  • hiç haz etmem , kısıtlı zaman olmalı

0|0
    0|0
  • Ben cok sevmem benim icin ozel kisilerle zaten surekli istibat halindeyim

0|0
    0|0
  • Çok saçmalık normal günde arayıp sormayanların sırf büyükler diye ayağına gitmek

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir akrabamsa hoşlanırırım tabiki

0|0
    0|0
  • Deplasmanlar hep sıkıcıdır.

0|0
    0|0
  • Akrabaları görmek çok güzel

0|0
    0|0
  • Sıkıcı😂

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ya ziyaret faslını bayıyor beni

0|0
    0|0
  • Adam sa akraba evet

0|0
    0|0
  • çok sıkıcı geliyor

0|0
    0|0
  • yorucu bence

0|0
    0|0
  • Akrabalarımı doğuda ama gideçeğiğmi komşu ziyaretlerinde taş gibi hatun varsa bana 2. Bayram

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• Sevmem

0|0
    0|0
    • 2ay

Copy-paste yapmış herkese bir de. İşiniz gücünüz şov. Acınası mahlukatlar.

• Kime gittigime bağlı

0|0
    0|0
  • coook

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Hayir nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

@canerkanca90 Lan sanane benim ne düşündüğümden neyden hoşlandığımdan? Ben senin tanrına da inanmıyorum. Tabut işkence vs. ne de güzel fantezilerin var senin sado mazo he? Bak bulaşma bana hem biliyosun laf sokacağımı hem laf ediyorsun evet engelleyeceğim de.

• 2ay

İnsanların neyden hoşlanıp neyden hoşlanmadığına karışmasanız bir trrafınız eksilir di mi? size ne başkalarının hayatlarından

• Sevmem gitmem

0|0
    0|0
  • Hayır işime gelmez

0|0
    0|0
    • 2ay

@canerkanca90 demek ki bir yardımı. dokunmamais sen nerden biliyrsn. keske. olseler dedigim de var akraba diye görmediğim abi kardeş. dedgidmde çoğu cehennemlik. paragoz arkadaşım. hak yediler.

• 2ay

@canerkanca90 babanın hakkını yediler eminim ici rahat değildir.

• 2ay

@canerkanca90 yok kusur değil.. insanlar para için anasını satıyor böyle bir adı dünyada nyse..

• Sıkıcı ve geçmek bilmeyen vakit 😞

0|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum öğğkk bide genç kız olunca herkes benden hizmet bekliyor

0|0
    0|0
  • dayımlarla halamları severim sadece

0|0
    0|0
  • Evde kalıcam rahatlık ohh 😃

0|0
    0|0
  • Hayir. Gitmem de zaten

0|0
    0|0
  • Fazla olmadığı sürece bayılırım

0|0
    0|0
  • Kendimi yatagima zincirlicem :(

0|0
    0|0
  • Kalabalık aile ortamında büyüyemediğim için, böyle bir fırsatım olduğunda mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. Kalabalığı seviyorum çünkü😊

0|0
    0|0
  • Nefret ederim

1|0
    0|0
    • 2ay

@canerkanca90 Sahte samimiyetleri sevmiyorum, bayramdan bayrama görüşen akrabalardan nefret ediyorum, öldüğüm zaman kimin tabutumu taşıyıp taşımadığı umrumda bile değil, isterlerse ateşe versinler cesedimi. Sen de bu kadar küçük hesapların peşine düşme tavsiyem, gelen seni sevdiğinden gelsin, gelmeyen umrunda olmasın, boş işler bunlar. Ayrıca seni engellemeyi düşünmüyorum, en fazla küfür edersin ve bu da inan g. ötümde değil

• Evet

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem..
    Daralıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok akrabam yok buralarda

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimizi sormak onlarında bizi sorması gerekir. Memnun olurum. Misafir berekettir. :)

0|0
    0|0
  • Sevdigim bir akrabaysa guzel geciyor

0|0
    0|0
  • Maleseef

0|0
    0|0
  • Ziyareti sevmem.

0|0
    0|0
  • Pek sevmem