Amerika vatandaşı olmak istiyorum?

Doğma büyüme Almanya'da yım üniversite bittikten sonra ailemi işimi orada kurmak istiyorum ve milletine karşı büyük bir hayranlığım var.. benim gibi düşünen var mı veya bu konuda deneyimi bilgisi olan varsa yorum yapabilir :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün long ısland dayim bir bara girdin 2 tane zenci geldi heyyy mennnn gogo lazım mı check it out falan dedim kalsın bro karı varsa olur. Neyse iki kız geldi biri sarışın biri esmer bunlara votka söyledim. Pardon long ısland dayız madem long ısland içelim dedim neyse o esnada ben wc ye gittim döndün bir de ne göreyim. Kızlar dövüşüyor esmerle sarışına tokat atıor ve diyor ki engin benim , sarşın esmere saydırıyor dio ki hayır benim. Bende daldım aralarına bir dk hanımlar dedim ya lütfen bir tokat ona bir tokat öbürüne engin benim dedim ya lütfen gerek yok. Aldım ikisinide yatıma gittik 23 metre. Seviştik karşılıklı. Güzeldi yani bu da böyle bir anımdır. Kadınlar sever yani beni hem arzular. Ertesi gün sarmadı aldım biletimi bastım geçtim california ya biraz da orda yardırdım sonra boğazı özledim döndüm istanbula

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boa Respekt wenn du es schaffen solltest.
    Ben Almanyaa alistim. Iki sene Türkiyedede kaldim ordada yapamadim. 6 ay Isle of Skyeda kaldim orasi da olmadi 👍🏻😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Almıyorlar bacım

0|0
    0|0
  • Alman vatandasi degil misin zaten?

0|0
    0|0
  • Üniversite bitmeden yeşil kart için başvur
    Orta kalite bir şehir seç ve git
    Gözetlemeni yap
    İş konaklama vs gibi ihtiyaçlarını giderebileceğin mekan bulmaya bak
    Wenn du willst du kannst alles haben ;)

0|0
    0|0
  • ya Allah askina git buralardan. Kanada'da yasiyorum, buradakiler bile ABD'yi sever, amerikalilari sevmez :D
    simdi nereye gidersen git, bizim hayranligimiz sadece kendi milletimizedir

0|0
    0|0
  • Beyin göçü cok oraya başvur alırlar. Unv hele bitir almanya'da hemen gidersin..

0|0
    0|0
  • Djdnjd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Green card için başvuru yapman gerek ki onun onaylanması da yıllar sürebiliyor

0|0
    0|0
  • yesil kart icin basvur yesil miydi unuttum

0|0
    0|0
Yükleniyor...