Bıktım!!! Erkek abazalar?

Gerçekten bazı erkekler çok abaza şimdi bunu yazıyorum bazıları çıkıp "sende açık giyme açma ehe ehe" yazacak pantolon giyiyoruz tahrik ediyo diyolar yok beyaz mayo tahrik ediyo yok tırnaklar tahrik ediyo bu ne yani hiç yaşamayak o zaman bıktım ya

2|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

• Dün 50-60 yaşındaki adamın belki de 18 yaşında bile olmayan bir kıza arkasından baktığını gördüm. Durum çok vahim çok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla çarşaflıya bile laf attıklarına birebir şahit olan biri olarak diyorum ki, bunların soyu tükenmez. Akılları uçkurunda olan insanlar topluluğundan ne beklersin ki

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Kız olmakta zor la

2|0
    0|0
  • abaza erkekler olduğu bir gerçektir. sizleri anlamak zor değil.

2|0
    0|0
  • Yok artık tırnak da mı tahrik ediyor :o

1|0
    0|0
  • bazilari oyle evt

1|0
    0|0
  • Tahrik olmaya programlı bir topluluk var hakikaten. Bunlar için güzel, seksi, tatlı vs. olmanın bir önemi yok. Nefes alıyor musun, o zaman hormonları uyarırsın çünkü adamlar o derece aç ve yoklukta.

1|0
    0|0
  • ne var bunda yaa bakmak ya da tahrik olmak suç mu seni kimse rahatsız etmediği sürece sorun da yoktur.

0|0
    2|0
  • Çarşafa bürün :D

0|1
    3|0
    • 2ay

Oldu canım başka?

• 2ay

O zaman katlanacaksın.. Bak bana da bakan bayanlar oluyor katlanmak zorunda kalıyorum.. Bakmasını istemediğim halde...

• Erkek abazalar değil, sadece abazalar.

2|0
    0|0
  • Yuzyillardir kadin bir seks objesi olarak gosterildeginden boyle erkek yapar erkektir o gibi saçma goruslerden kaynikli haklisiniz...

1|0
    0|0
  • kadında da erkektede durum farklı değil. sadece erkekler deyip kestirip atmayın. kadınlarda da erkeklerden daha fazla abaza olanlar var.

1|0
    2|0
  • Haklısın ne diyebilirim ki

1|0
    0|0
  • Hadi lenn asil abaza sizsiniz kendinizi begendirmek. icin herseyi yapiorsunuz belden asagi vuruyorsunuz ve sonra biz abaza oluyiruz

0|0
    4|0
  • ben abaza olmadığım içi sorun yok. Abaza olanlara diyeceksin onu.

0|0
    1|0
    • 2ay

Sana demedim bazı erkekler dedim

• 2ay

kaç abaza var acaba merak ettim :D

• 2ay

hemen basmışlar eksiyi. Her erkek abaza olamaz arkadaş kabullenin şunu artık.

• E gebber ne diyek

0|0
    3|0
  • Napalım yani

0|0
    4|0
  • eşeğe bile bakanlar varken, sen ne giysen aynı cevabı alacaksın..

0|0
    0|0
  • Bir genç kızın istanı

0|0
    0|0
  • Ne yani biz de hiç tahrik mi olmayak? Ölek o zaman

0|0
    2|0
  • ok by

0|0
    3|0
  • kültürlü insanlarla takil

0|0
    2|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • valla buradakilerden husisine yapılan taarruzlardan dersen haklısn yani diyecek bişi yok...

0|0
    0|0
  • erkeğin tesettürü göz kapağıdır abazalarda yok o zaman

1|0
    0|0
  • Abazan heryerde var

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|1
  • tamam abla

0|0
    0|0
  • yaşamazsan olur bak ozaman etmeyiz

0|0
    0|0
  • Burası Müslüman bir forum ne bekliyordun ki :)

0|0
    0|0
  • Sen burada kızların yorumlarını hiç mi okumadın? Sizin bizden farkınız yok.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Cinsiyetin onları tahrik ediyor gerisi hikaye. Bunlara nefes alman yetiyor. Afedersin ölüye, hayvana, düz duvara hallenenler var. Bunları olabildiğince görmezden geleceksin. Yoksa bunun gibiler yüzünden kafayı yersin.

1|0
    0|0
  • Her çeşit insan var. O yüzden karşınızdakinden bir söz, hareket vs gelse bile hiç muhattap olmamak en iyisi galiba. Sinir olmayın. Herkesin kendi görgüsü.

2|0
    0|0
  • Öyleler maalesef o yüzden umursamayacaksın kimseyi

1|0
    0|0
  • haklisin cigerim😂

1|0
    0|0
  • Abazagiller piyasada toplansin

0|0
    0|0
  • Canim biraz dusun bu konu uzerinde erkegin fitrati bu bu yuzden ortunmemiz gerekiyo erkklerin pis nazarindan korunmak icin onlarin kadin gibi dusunmesini kadin gibi davranmasini bekleyemeyiz bakanlari korumuyorum ilk tesettur ayeti erkegin goz kapaklarina inmistir ama sen kendini korumalisin ve onlari tahrik atmemelisin

0|0
    0|1
    • 2ay

Kapalıya bile aynı gözle bakıyorlar

• 2ay

@sekizcanlıkedi tesettur karakteri degistirmez bn ortunerek kendimi degistirmedim hala ayni kizim bu gorusun bni kirdi gercekten

• 2ay

Karakterin değişir demedim sadece olmadığımız biri olamayız dedim, yani içimizden gelmeden kapanamayız.

• Akılları bir tarafında geziyo bazıları. Malın biride bana kızmısın diye soruyor. Geri zekalılar.

0|0
    0|0
  • Etek giyiyoruz dik dik bakıyorlar, eşofman giyiyoruz ona bile laf atan var abazalık iyice arttı.

0|0
    0|0
  • bende bikdim yapacak bsiey yok

0|0
    0|0
  • turbanli olarak takil

0|0
    1|0
  • Kapan semde

0|1
    4|0
    • 2ay