Iyi giyinen erkekten korkuyorum?

Boyle hep bir capkin olduklari ukala ve havali olduklari hissini uyandiriyor bende... bilmiyorum hele birde yakisikliysa.. siz ne dusunuyorsunuz.. genelde boyle midir?

0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de öyle, iyi gözlem yapmışsın. Sümsük ve salaj giyinen çocuklar hep kızların kankası olur. İyi giyinen ukala tipler vurucu timdir, vurur geçer. Dikkatli ol.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak evet can acıtan tipler olabilir. Fakat hepsini aynı kefeye koymak doğru değildir. Fiziksel özellikleri onun karakteriyle ilgili ipuçları versede kesinlikle tam anlamıyla karakterini göstermez. Eğer kıyafetlerinden ve tipinden onun karakteriyle ilgili yorum yapabilsek karakter analizlerine ve psikologlara ne gerek vardı?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Giyim kusama ozen gstermek ozguveni yukseltir ama diger konular karakter ozelligi oladabilir olmayadabilir

1|0
    0|0
  • Merhaba kardeş

İyi giyinmekten kasıt nedir bilemiyorum. Apaçi gibi giyinenlere mi iyi diyorsun, takım elbise giyenler mi, nedir yani..

İnsanları giyimleri ile yargılamayı ne zaman terk edeceğiz evladım. Sktr et böyle şeylere takılma

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle giyimle yargilamiyorum kimseyi. ama genelse iyi giyimli iyi kombin becerisi olan kisiler gozlemliyorum bir havali , kasinti kendinni begenmis tavirlarinda oluyorlar, ve bu da beni geri cekiyor. Kendi kisiliklerinin birer yansimasi olabilir mi dis goruntu?

• 2ay

Kısmen olabilir. Ama her zaman kesin sonuca ulaştırmıyor. Ortamına göre de değişiyor tabi giyinme.

• 2ay

Anliyorum tesekkur ederim :)

• Alakası yok..
    Kendimize bakıyoruz giyimimize ve kendimize önem gösteriyoruz. KAfanızda senaryolar üretmeyin

1|0
    0|0
    • 2ay

Güldurdun :)))) haklisin tabi belki benim gozlemlerim takimtim olmustur

• 2ay

R. ederim , mutlu hayatlar

• 2ay

Hoscakalin..

• iyi giyinen bir adam yakışıklı ağzıda laf yapıyor bu adamı kadınlar zorla çapkın eder... adamın sucu değil kadınların yaklaşımı nereye kadar hayır dicek

1|0
    0|0
  • Siz harbiden ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Hem bakımlı olun diyorsunuz sonra da bakımlılar çapkın olur diyorsunuz. Valla ilginçsiniz 😂

1|0
    0|0
  • Değildir

1|0
    0|0
  • şort terlik geziyorum artık

1|0
    0|0
  • korkmana gerek yok bence korkularinn ustune git sana deger veren birini bulursun...

1|0
    0|0
  • evet teşhis doğru ama bu korkulmasını gerektirmez ki

1|0
    0|0
  • evet geneli dediğin gibi

1|0
    0|0
  • capkin insandan korkulur mu?

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi kızlarda düşünüyorum 😂😂

1|0
    0|0
  • Ben tamda öyleyim.

1|0
    0|0
  • Oyleyiz zaten

1|0
    0|0
  • Belki de sizin için iyi giyiniyordur. Birde burdan bakın?

1|1
    0|0
  • giyinmesini çok severim... ama diğerleri pek bende yok :D : D

1|0
    0|0
  • Ben de iyi giyindiğimi düşünüyorum ama çapkın ve ukala değilm?

1|0
    0|0
  • Sadece iyi giyinirim yillarca satis danismanligi yaptin ondan

1|0
    0|0
  • öyleyizdir :)))

1|0
    0|0
  • Evet kızlar korkuyonuz

0|0
    0|0
  • Evet genelde şerefsizin tekiyizdir
    Yatak varsa geliriz

0|0
    2|0
  • erkek dedigin kuşu havada vurur
    sen yerdemisin havadamısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yaşadığımdan deneyimlediğim senin dediğin gibi oluyorlar hele bir de iyi bir arabaları da varsa geride kalanlar enim gibi 😢😢😢😢😢

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende düşünüyorum. Eğer başından aldatılma geçmediyse sadakatsiz olacaklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Öyledir orta olsun :D

1|0
    0|0
  • Son sevgilim öyleydi güzel falan ginirdi ama ukala değildi yani. Başta iyiydi de sonra şerefsiz çıktı

1|0
    0|0
  • İnsanlari kıyafetlerine göre yorumlamıyorum

1|0
    0|0
  • İyi giyinenler benim için her zaman bir adım öndedir.

1|0
    0|0
  • Aşşalık komplexin var

1|0
    0|0
    • 2ay

Giyinme konusunda iyi oldugumu soyleyebilirim. Benim merakim ve tedirginligim giyimin insanin grrckten kendisini yansitip yansitmadigi.. insan kisiligi ile bir paralellik olup olmamasi?

• Kafanda o tür insanlar saplantı kalmış. Genelleme yapmamalısın.

1|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Ben aksima bakimli oldugunu dusunurum

0|0
    0|0
  • sevgilime hakaret gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...