Sevdiğiniz iki insanın arasında kalırsanız ne yaparsınız?

Mesela sevdiğiniz iki insan tartıştı ve görüşmeme kararı aldı. Ve ikisi de onla görüşme dedi size. Ne yaparsınız?

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• kendi bildiğimi okurum. onların tartışması beni bağlamaz kendi sorunları.. ama barıştırma ihtimalım varsa elimden geleni yaparım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aralarını bulmaya çalışırımda , kimle görüşeceğime ben karar veririm onlara ne oluyor?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ikisinede ben ikinizlede görüşürüm. beni asla ikiniz arasında seçim yapmaya zorlamayın. öyle şey olmaz azcık olgun davranın de :D

0|0
    0|0
  • benim iki taraflada sıkıntım yoksa ve barışmaları için elimden birşey gelmiyorsa beni alakadar etmez der ikisiylede görüşmek isterim , lakin ; ısrarla ikiside birbiri için görüşmeyeceksin baskısı kurmaya çalışırlarsa kızar ve ikisiylede görüşmem !!!

0|0
    0|0
  • 2 siyle de çıkar harem kurarım sadasdasdasdasd

0|0
    0|0
  • Ikisiylede gorusmem

0|0
    0|0
  • Onla görüşme falan dedikleri anda ikisiyle de görüşmem zaten. Kimse benim kiminle takılıp konuşacağıma karışamaz.

0|0
    0|0
  • Dayatmalardan hoşlanmam sırf onu seviyorum diye bana şunu bunu yapacaksın diyemez bu beni seviyorsan şöyle böyle davran demektir ben seçim malzemesi yaptırmam kimin kalıp gideceğine ben karar veririm bunu isteyen kendi defolup gider

0|0
    0|0
  • İkisiyle de evlenirim

0|0
    0|0
  • Ikisiylede gorusmem

0|0
    0|0
  • Yazı tura çek kıyamam ara da mı kaldın

0|0
    0|0
  • Ikisinede notr kalip aralarini bulmaya calisirim

0|0
    0|0
  • Uygun bir dille konuşurum ve ikisiyle de konuşurum ya da tamamen aradan çekilir ikisiyle de konusmam

0|0
    0|0
  • Çok başıma geldi bu durum biri diğerini diğeri onu istemiyor arada kalmak çok zor 😕

0|0
    0|0
  • Senin sorunun olabilir ama benim yok derim ikisinede

0|0
    0|0
  • takmam onları

0|0
    0|0
  • Ikisinede kararımı soylemem

0|0
    0|0
  • Kendi kararın arada büyük sıkıntı yoksa ikisiyle de konuşabilirsin ama dolduruşa gelip diğerini kaybetmeye değer mi. bilemicem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim sorunum değil, ikisiyle de görüşmeye devam ederim

0|0
    0|0
  • İkisiyle de görüşmem böyle saçma bir şey yapıyorlarsa çocuk gibi😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...