Bu Sitede İyi Arkadaşlık Yaptığım Kişiler, Hadi Görüşürüz :)?

Adminlerin tarafsız olmaması sebebiyle bu siteyi bırakıyorum. Bu sitede yaptığım iyi arkadaşlıklar oldu. Benimle iyi arkadaşlık yapan herkese teşekkürü borç bilirim :) Bu sitede kavga ettiğim kötü karakterli kişiler veya bilgisiz kişiler de oldu. Onlar söylediğim herşeyi hak ettiler. Bu sitede arkadaşlık yaptığım iyi kişilerle umarım birgün gerçek hayatta karşılaşıp 2 sohbet etme fırsatı buluruz :) Hadi görüşürüz. Sorumu da sorayım :) :

Sizce bu sitedeki yöneticiler tarafsız mı, adaletli mi, yöneticilerden memnun musunuz?

• Bu Sitedeki Yöneticiler Tarafsız Değil. Yöneticiler Birçok Bakımdan Kötü, Bu Yüzden Yöneticilerden Memnun Değilim.
    70% (7)75% (6)72% (13)Oy Ver
  • Bu Sitedeki Yöneticiler Tarafsız. Yöneticilerden Memnunum. Yöneticiler İyi.
    30% (3)25% (2)28% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Fakat bence yazmayı düşündüğüm son 1 konu daha var. O konuyla ilgili bence yazmak için bir süre sonra geri döneceğim. O benceyi yazdıktan sonra tamamıyla bırakacağım.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Pes etmek Türk'e yakışır mı :")
    Ne demek istediğini çok iyi anlıyorum ama sırf bu yüzden hepimiz gidersek burası ne olur biliyor musun? Bu siteye girip sorduğumuz soruları ve yazdığımız benceleri okuyan bir sürü insan var, inadına kendi görüşünü yaymaya devam edersen kazanmış olursun, gittiğinde değil

0|2
    0|0
    • 2ay

Seni bir yerden tanıyorum, bir soruda karşılaşıp konuşmuştuk :) Haklısın, Türk pes etmez. Fakat gidişimin nedeni pes etmek değil, sadece biraz dinlenmek ve burada sosyal medyaya harcadığım vakti kitap okumaya daha çok harcamak. Çünkü Türk dediğin bilgili olmalı. Burada elimden gelen mücadeleyi sergiledim, bayrağı sana devrediyorum :) Kendine iyi bak. Birgün biz Türkler kazanacağız :)

• 2ay

Peki o zaman, hesabı kapatma ama. Kendine iyi bak 😔👋

En İyi Erkek Görüşü

• Modluk için CV istediler benden sanki iş başvurusu yapacağım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidemezsin izin vermiyorum ^^

0|1
    0|0
  • vallahi deminki soruyu soran kişi de szisiniz herhalde. :)
    kendinize çok iyi bakın...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Selam kardeş
    Senin ne işin var adminle madminle. Yaz çık.

Gel hadi, sktr et takılmaya devam et

0|1
    0|0
  • Gitme be kardeş bu kadar çakala bırakma meydanı 👊

0|1
    0|0
    • 2ay

Bir ara benim yorumlarımı sorularımı kaldırıyorlardı 3 hafta aman vermediler... En son ne paylaşsam ses çıkmıyor ağırlığımı koydum

• 2ay

Haklısın kardeş fakat üniversiteler kısa süre içinde açılacak. Derslerime ve kitap okuyup bilgilenmeye daha çok vakit ayırmam lazım. Bence yazmak istediğim son bir konu daha var, o benceyi yazmak için bir süre sonra geri döneceğim, o benceyi yazdıktan sonra tamamıyla siteyi bırakacağım. Arkadaşlığın için teşekkür ederim :) Ben yokken bu site sana emanet :D

• 2ay

Kendine iyi bak yolun bahtın açık olsun...😊

• Değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...