Universiteye yeni baslayacagim, karsi cinsle olan iliskim nasil olmali?

Ben sicakkanli herkesle sohbet eden birisoyim. Ama unide kizlara sicak davraninca abaza damgasi yemekte var. Erkeklerle olan iliskide sorun olmaz ama kizlarla olan iliskim nasil olmali?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Her zaman nasılsan öyle ol işte ben sınıftaki erkeklerle hiç muhattap olmuyorum gerçi kizlarlada olmuyorum o ayrı :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye o kadar kapaniksin ki

• 2ay

Iibfyi kucumuyorsun emeklerine haksizlik ediyor diyorsun, ama hukuk hakkinda soyledigin seylere bak senin ki kucumseme degil mi? lysden 450 puan almak, o kadar zor dersleri ezberlemek emek degil mi? Sen kucumsuyorsun asil Şu an kendinle celismee

• 2ay

Sen canımı sıktığın için öyle söyledim ilk başltan sensin önceki yazdıklarına bakarsan
      Bem hukuku babası zengin olan herkes okuyor derken seni kastetmedim zaten nerde okuduğunu bilemem sadece hukuka ulaşmanında zor olmadığını söylemek istedim bu kadar böbürlenmene gerek yok anlamında

Erkekler Ne Diyor 2

• mesafeli ol dicem ama olamıyorsun :D bulaşıp peşini bırakmayan bile oluyor.. tek tük arkadaş olarak takılacağın kızlar oluyor yani kasma bak keyfine

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben simdi kizlara samimi davransam pesime mi yapisirlar harbiden? Kotu bisey ya

• Rahat ol atlama her gordugune biraz uzak takil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kizlara yavsamayi demiyorum ki anlamadin sen beni? Ben her insana ayni derecede sicak davranirim kiz erkek olmasi onemli degil. Ama bu durumu yanlis anlayan cok olur muhtemelen

• 2ay

herkese karsi mi sadece kizlara karsi mi

• 2ay

Keyfin bilir insanlarla cok icli disli olmaya gerek yok.

Yükleniyor...