Hayatınızda yaptığınız değişiklikler nelerdir? Yaptığınız bu değişikliklerin hayatınızda sağladığı kolaylıklar nedir?

Hayatınızda yaptığınız değişiklikler nelerdir? Yaptığınız bu değişikliklerin hayatınızda sağladığı kolaylıklar ve zorlukları nedir?

Her insan yaşantısı boyunca ortamdan dolayı veya ailevi sorunlardan dolayı hayatını etkileyecek değişikler yapar. Peki siz bu olayın hangi tarafındasınız hayatınızda yaptıklarınızdan pişmanlık duyanlar tecrubelerınden aktarmak isteyen var mıdır?

Hayatınızda yaptığınız değişiklikler nelerdir ? Yaptığınız bu değişikliklerin hayatınızda sağladığı kolaylıklar nedir ?

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
22|1

En İyi Kız Görüşü

• Kapandım hemde sen yapamazsın diyenlere inat , sana birçok kapıyı kapatır koca bulamazsın isin olmaz diyenlere inat :) bana birçok artı kazandırdı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Tabiki cok hata yaptim. Bundan sonra da yapmayacagim kesin degil. Insan olduguma gore yapacagim ama bu hatalari yanimda tasimak yerine ustune basip gurumeyi kendime onlarla yol cizmeyi istiyorum ve bunun icin cabaliyorum. Her seye sifirdan basliyorum

0|1
    0|0
  • Mesela artık kimseye o kadar çok bağlanmıyorum değer vermiyorum güvenmiyorum buda hayal kırıklığı yaşamamamı daha mutlu olmamı sağlıyor

0|1
    0|0
  • Hayatımda yaptığım en büyük değişiklik sevdiğim birisini Hayatımdan çıkarmak oldu. Kolaylığı ise artik sürekli kafamda birşeyler kurgulamiyorum kendimi yiyip bitirmiyorum ve kafam hic olmadığı kadar rahat artık

0|1
    0|0
  • önce işimi bıraktım sonra arabamı sattım ailemle yaşamayı... Sonra da Londra'ya taşındım cesur olun.. Orda istediğim bir bölümde okudum bir sürü ülke gezdim sonra İst a döndüm şirket kurdum ;)
    yoksa taşra Bursa'da bankacı sıkıcı yurdum mutsuz kızı olmaya devam edecektim.

0|1
    0|0
  • Güçlendim sadece güçlendim, her bir darbede güçlendim hepsi bu..

0|1
    0|0
  • Aynen acı olgunlaştırdı beni 😊

0|1
    0|0
  • Çevrenin düşünceleriyle ilgilenmeyi bıraktığım gunden beri huzurluyum

0|1
    0|0
  • Duygusuz ve sevgisiz biri olmayı tercih ettim.

0|1
    0|0
  • Genelde çevre değişimi oldu çok şey katti

0|1
    0|0
  • Peçemdir. :)

0|1
    0|0
  • Konusmama karari aldim

0|1
    0|0
  • Hayatimda yaptigm en onemli sey esime kacmak oldu ve haytim coooooook degisti cok katki sagladi gecen yillarimin bosuna gectigini hep hatalarimi ve pismanliklarimin farkna vardm o yuzdn hata yapmamaya ozn gsteririm

0|1
    0|0
  • Önceden kimseyi kırmamak için kendimi parçalardım. Şimdi onları hayatımdan kolayca çıkarır oldum.

0|1
    0|0
  • Eski pislik arkadaslarimdan kurtulup tertemiz sadece bir tek dostum var.
    Gerisi boş...

0|1
    0|0
  • Sizin ki ne oldu degistirdinix mi🤔hic

0|1
    0|0
  • 40 kg verdim artisini yazsam roman haha

0|1
    0|0
  • caninimi skan beni dibe batiran ne varsa vazgctim

0|1
    0|0
  • işimin süresini kısaltıyorlar

0|1
    0|0
  • Hayir ama yapmak istiyorum

0|1
    0|0
  • Fitne fesat yapmaya basladim.

0|0
    0|0
  • O kadar büyük bir değişim ki tüm hayatımı etkiledi. 17 senedir süren bu değişim sonucunda artık duygularım yok, artık kimseye bir şey hissetmiyorum. Kız mıyım? Erkek miyim? Kız gibi davranmıyorum ama erkekte değilim. Erkek gibi davranıyorum ama cinsiyetim kız. Erkeklerden hoşlanıyorum ama davranış olarak erkek olduğumdan sevmiyor kimse. İstesemde kız gibi davranmayı artık olmuyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle kafama göre boş beleş bir işte çalışıyorum şu an. Sigarayı bıraktım spor yapıyorum zaman öldürüyorum dil kursuna başladım bitince Ukrayna ya gitmeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...