Üniversite de rahat olmak istiyorum hangi şehri onerirsiniz?

Bakın direk giricem konuya biraz kendime gelmem için buna ihtiyacım var herşey anlamsız geliyor benim için hiçbir isteğim yok ama universite ye gitmek istiyorum sadece beni sikmasin doydum çünkü artık buna, 12 yıl doydum. Şehir olarak
İzmir Çanakkale Eskişehir Antalya Ankara Samsun ordu düşünüyorum samsun ve ordu öylesine yazdım Karadeniz de deniz var vs ama önceliğimiz İzmir ve Çanakkale. Her neyse sayısal ciyim ve son senem olacak bu sene lise son um. Bölüm olarak bilgisayar müh. Düşünüyordum ama önerilere de açığım. Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
2ay Evet bu 7 şehirden hangisini onerirsiniz ve hepsini anlatın işte artıları eksileri neler vs
2ay Guncel

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş o listeden Samsun'u çıkar yaşanılacak yer değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim samsun ve ordu Karadeniz kıyısı huzurlu bir yer olabileceğini düşündüğüm için buraya yazdım neden ne yaşadin da böyle diyorsun anlatirmisin

• 2ay

Tamam başka eksileri neler

• 2ay

Başka eksisi yok ulaşımı falan rahat ama fazla gezilecek yerde yok.

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul kesinlikle. Ama saydıklarından Eskisehirde güzel

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbul istemiyorum çok kalabalık karışık. Bir şehir cekemem. Sorunu okuduydsn bu istemediğinden birşey.

• 2ay

Marmara üniversitesi

• 2ay

Çok çalıştım mi girmek içi

• İzmir

0|0
    0|0
    • 2ay

Çanakkale ve Antalya nasıl sence İzmir i neden yazdığını da soylersen

• 2ay

Bende izmirde okudum her yönden rahat olursun çanakkalede çok güzel küçük İzmir gibi ama antalyayı sevmiyorum ben ayrıca ne yönden rahat olmak istiyorsun maddi mi yoksa ortam olarak mı

• 2ay

Maddi olarak pek sıkıntı yasiycagimi dusunuyorum da Çanakkale de çok güzel geliyor bana bir bir buçuk yıldır çok mutsuzum hiçbir şey istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...