Napmam gerekir ki?

Hayatım tam monoton işten ayrılmış yeni biri olarak uykuya acayip düşkünüm geç yatıp geç kalkmaya ve sigaraya adadım hayatımı he tabi tv programlarını es geçmiyeyim hayatımda bir mecburiyet olmadığı zaman ruh gibi geziyorum ve hayata karşı tüm hevesim bitiyo her yer evime o kadar yakınken dışarı çıkmak zulüm geliyor kendime güvenim 0'ın altına iniyor napmam gerek:((?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• depresyona girmişsin hemen kendine tecrübeli bir sevgili ediniyorsun sevgilin seni yoldan cıkartıp kötü emellerine alet ediyor bu şekilde üzerindeki deprosyonu ve yorgunlugu atıyor doktor tavsiyesi en az 5 posta diyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İğrenç bir yaşam tarzıda ondan işin okulun bişeylerin olmalı gezmelisin dışarı öıkmalısın çevrendeki insanşarla iletişim halinde olmalısın varsa kuzenin git kuzeninle takıl veya arkadaş edin biyerlerden sonra amaçların hedeflerin olsun ot gibi yaşama

0|0
    0|0
    • 2ay

Ot bile daha sosyaldir heralde 😂zaten yeterince arkadaş ortamına sahibim ama sorun şu benim hiç birşeye hevesim yok..

• 2ay

Bide bişeyler hedefle şunu yapıcam şu olucak gibi plan yap ve çalış onun için bunlar tüm hayatını düzeltir

• 2ay

Teşekkür ederim sanırım herşey tek bir adımla başlıcak..:)

Erkekler Ne Diyor 5

• anlıyorum

0|0
    0|0
  • İşin bitmiş senin

0|0
    0|0
  • Daha fazla dibe batmadan kurtar kendini bu bataktan. İnsan içine karış iş bul eğitici kurslara git spor yap. Boşa geçirecek zaman yok. Giden zaman senden gidiyo. Aklımı yitiren insanlar kendini çok dinledikleri için böyle oluyo

0|0
    0|0
  • Bir amaç lazım sana. Bir hedef lazım.

0|0
    0|0
  • hep bir monotonluk işte asadfgg :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...