İyi bir mesleğe sahip olunca insanlar neden eee işler nasıl diye sormayı kesiyor?

Üniversiteden mezun olduğumda ee hani iş diyenler, iş hayatımı istememe rağmen sorgulayanlar ben iyi bir işe girince işler nasıl diye sormayı bıraktı. Halbuki iş tecrübesi kazandığım için şimdi anlatmamın tam sırasıydı. Evliliğe taktılar bu sefer. Onu da harika bir şekilde istediğim insanla yaptım. Artık beni gördüklerinde yüzlerini öne eğiyorlar. Kendi çocukları hakkında bana yaptıkları sorgulamalara asla izin vermiyorlar.

Sizce toplumumuz biraz fesat mı?

1|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversiteden mezun olur olmaz zaten gerek arkadaş çevresi olsun gerek akrabaların olsun hemen naptın iş olayını diyerek bir baskı oluşturuyorlar. İşe girersin bu sefer evlilik olayını sorar bizim canım milletimiz her boka burnunu sokmayı çok sever herkes kendisine baksın. Çünkü evlendikleri insanları görüyoruz malum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• off off off hem de ne fesat. çocuğa takarlar şimdi sende. hadi yapın bir çocuk! olmuyor mu yapmıyor musunuz demişti hiç alakası olmayan bir adam bana. şok geçirmiştim. çok toydum o zamanlar. donup kalmıştım. yapmıyoruz demiştim. şimdi olacaktı ki... ahhh ahhh...

1|0
    0|0
    • İnsanların bayıldığı şey sorgulamak. Evet çocuk olayı da var.

Erkekler Ne Diyor 21

• Başkaları ne diyor diye bırakalı çok oldu. Millet fesatlıktan hep eksikleri vuruyor anca bende bicok şeyi gerçekleştirdikçe çevremde herkesin cenesi kapandı

1|0
    0|0
  • eh işlerin zaten iyi biliyorlar :)))
    herşeyin yolundaysa sorun çıkarmı acaba diye beklerler

1|0
    0|0
  • Çünkü insanlar sorduğu sorularla karşıdakini zor durumda bırakmayı severler. İş niye sorsun ki artık. İşler nasıl dese çatır çatır vereceksin cevabını. Verdiğin cavaptan da bişey anlamayacak ve konu orada kapanacak ;)

1|0
    0|0
  • mesleğin iyi oldugu için.

1|0
    0|0
  • Yakında da cocuk yok mu çocuk, kısır mısınız yoksa derler. İnsanlar fesat...

1|1
    0|0
  • ağırlarına gidiyor ondan sormuyorlar. millet biraz iki yüzlü

1|0
    0|0
  • Aynen öyle senin açığını arıyorlar hep o sorularla

1|0
    0|0
  • Çünkü insanlar çekemiyorlar. Hep başkalarinin kendi durdukları noktadan daha geride olmasını istiyorlar. Bir de bir işe girildiğinde maaş ne kadar ne kadar alıyorsun diye sormayi alışkanlık haline getirmiş görgüsüz insanlar var onları hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Komik :D Kıskanıyolar demekki başarısız olmanı bekliyolardı şimdi seni çekemiyolar :D

1|0
    0|0
  • İnsanlar artık insan değil abla hepsi nerdeyse
    G0t verenin teki olmuş.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla hemde

1|0
    0|0
  • Sende olabilecek gelişmeleri merak ediyor insanlar. Genelde öyledir.

1|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Bana soruyorlar, şükür diyorum sadece.

0|0
    0|0
  • ne iş yapıyon

0|0
    0|0
  • hadi oradan et insanları.
    Onlar sadece aptal aptal konuşurlar...

0|0
    0|0
  • (: bilmem onlara sor

0|0
    0|0
  • eee işler nasıl :D

0|0
    0|0
  • Artık senin üstüne basacakları ve bundan haz duyacakları bir konu kalmadı çünkü

1|0
    0|0
  • Evet öyle kötüler ruhları çürümüş kokmuş adeta görebiliyorum bunu

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 8

• Eksik kalan yanını sorgulamaya bayılır insanlar ✋

3|0
    0|0
  • Toplumla ilgilenmiyrm heps adi

2|0
    0|0
  • bu yüzden arkadaş edinmiorm canım . sende yapma.

1|0
    0|0
  • Kıskaçlıktan

1|0
    0|0
  • Aynen biraz degil çok fesat bir toplumumuz var

1|0
    0|0
  • Biraz da laf mı?

0|0
    0|0
  • Değişik biraz aslında kafa yapısı

0|0
    0|0
  • Fesat değil. Bir zamandan sonra duymak istemediklerinden soramıyorlar.

0|0
    0|0
    • İyi bir işe girince aynı dakika da yüzleri düşüyor ve hiç konuşmuyorlar

• Yüzlerinin düşmesinin sebebi çekemediklerinden

• Bu duruma sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Yükleniyor...