Çocuğunuz eşcinsel olsa ne yapardınız?

Soru gayet açık. Kızınız ya da oğlunuz size eşcinsel olduğunu söyledi ya da siz bir şekilde anladınız ya da öğrendiniz. Ne yaparsanız?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• İlk bir ayagımı yerdi neyse şakama maka bir yana dövmemem gerek biliyorum ama döverdim niye sansa benim çocugum diye baktım vazgeçmiyo zaten onunda elinde olan birsey degil ne yapsın çocuk kurban olurum simdiden ben ona neyse öyleyse öyle kabul etcez ama babası duymasın gizli cunku azına ed. er

0|2
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bir kere şöyle bir olay okumuştum ilk bir hafta mı ne herkes anne karnında disiymis hormonlara göre sonradan erkek ya da kız oluyormusuz. Oyuzden erkeklerin memesi varmış hatta. (Bunlar benim okuduklarım.) Oyuzden escinselse ve erkek olarak dünyaya geldiyse hormonlar her ne kadar birbirine yakın olsada erkek hormonu kadın hormonun dan ağır basıyor demektir. Dolayısıyla ben tedavi edileceğine inanıyorum. Ağaç yaşken eğilir ama. Yinede Allah korusun, Allah kimseye göstermesin. Hiç istemezdim.

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet öyke bir olay varmış aslında ilk kız olarak ana rahmine düşünüyormusuz. Hormonlarin etkisiyle de erkek oluyormusuz. Eşcinsellerin eşcinsel olmasının büyük bir sebebi de buymuş

• 3ay

Tabiki o bir erkek. Hatta çoğu eşcinsel diyorki ben bayağı araştırmistim bu konuları adam diyorki ben si*ime kadar erkeğim makyaj yapmam kadın kıyafeti giymem kadın gibi hissetmiyorum erkek gibi hissediyorum ama sebebi ne bilmiyorum erkeklerden hoşlanıyorum diyenler var. Kadın sevmiyorum diyor adam. Demek istediğim tabi ki erkekler psikolojik ya da hastalık ya da temelde hiç bir şey yok. Her türlü saygı duyulmali.

• 3ay

Saygı duyulmasın demiyorum ben zaten. Ama kişinin kendini zorlaması lazım bence.

Kızlar Ne Diyor 13

• Bin kere soruldu bu soru. Bin kere aynı cevabı verdim. Yine söyleyeyim. Yaşadığımız ülke şartlarında sevmeyeni çok olacağından, heteroseksüel bir çocuğa göre daha zorlu bir hayat mücadelesi vermek zorunda kalacağından, daha çok sevdiğimi belli eder, daha çok özen göstermeye çalışırım. Özgüvenini ve özsaygısını geliştirebilmek adına daha çok çaba sarfederim.

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet çokça soruldu ama cevaplar hala aynı. Asarım keserim döverim. Ama sizin tutum ayakta alkışlanır.

• yurtdisina felan gönderirdim. orada escinsel olarak yasamak daha rahat.
    saygi duyarim. destek olurum. sonucta benim cocugum. kapinin önüne koyacak degilim ya...

0|2
    0|0
    • 3ay

Niye yurt dışına gönderiyorsunuz ki sizin gözetiminizde güvenli bir şekilde yaşayabilir. Hem başka bir ülkede başına bir çok şey gelebilir m

• 3ay

hayir türkiyede escinsel olmak zordur. müslüman bir ülkede hele dahada zor. bende Şu an yurtdisinda yasiyorum hayat daha rahat

• Her türlü yanında olurum.

0|2
    0|0
  • bisey yapmazdim , kendi düşüncesi

0|1
    0|0
  • Psikoloğa götürürüm eğer gerçekten ruhen öyle hissediyorsa ne yapabilirim. Homifobik değilim çocuğuma bakış açım değişmez.

0|1
    0|0
    • 3ay

Psikoloğa götürmek yanlış olur çünkü bir hastalik olmadığı kanıtlanmış.

• 3ay

Tamam da günümüz gençleri biseksüel ya da diğer lgbt olan sanatçı idollerine özenebiliyor bunu kasdettim.

• Saygi duyar ve vkendi hayatini yasamasina izin verirdim kendi tercihi

0|2
    0|0
  • gercekten oylemi yoksa su filmlerden dolayimi psikolojisi bozuldu onu analrim ondan sorna caresine baakriz

0|0
    0|0
  • Ne yapayım olabilir

0|1
    0|0
  • ne yapalım, kader

0|1
    0|0
  • Bu ülke eşcinselliğe bu kadar açık olmamalı. Böyle oldukca eşcinsellik artacak, ben avrupada yaşıyorum, türkiyede eşcinsel sokakta görebiliyorsunuz burda çok nadir. Bu kadar rahat olmalarını istemem. Sokakta el ele yürümelerini istemem.

0|1
    1|0
  • Bişey yapmam

0|0
    0|0
  • Önce uyarırdım sonra saygı gösterirdim

0|0
    0|0
  • onu yargılamaz ve destek olmaya çalışırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• egitim sart. soruya yapilan goruslere bakiyorum da. cok zor bir hayat.

0|1
    0|0
  • Yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • anasnı avradnı soyunu sopnunu s. kerdim

1|0
    2|0
    • 3ay

O senin kızın ya da oğlun. Bu kötülüğü ona gerçekten yapar mısın? Destekçisi olmaz misin? onu sokağa gecenin dehşet ve karanlığına mi birakirsin? Bunu yapar mısın gerçekten. Çünkü bir ebeveyn bunu asla yapmaz.

• 3ay

ya bırak moruk bizde öyle şey olmaz ne dicem amcam gile dayak manyagı yaparlar beni

• Bunun olmaması için yetişmesine dikkat edeceğim.

0|0
    0|0
  • Kireç kuyusu 4 metre toprak

1|0
    1|1
  • cebine uyuşturcu koyar polise ihbar ederim hanımı da boşarım

0|0
    0|0
  • tedavi ettirmeye çalışırdım

0|0
    2|0
  • bu nasıl soru ya, iyice edepsizleştiniz, bunu nasıl düşünüp sorabiliyosun

0|0
    3|1
    • 3ay

Bu konu aşılması gereken toplumsal bir sorundur. Ve konuşularak aşılır. Ne yazık ki ülkemizde de fazlasıyla sizin bu yaptığınız gibi tutum var. Yazık.

• 3ay

bELLİKİ ÇOCUĞUN YOK, OLSA BU TARZ SORULARI SOREN BİRİNE SADECE NEFRET DUYARDIN

• 3ay

Evet çocuğum yok ama Allah bir gün nasip ederse ve oldu ki çocuğum eşcinsel olursa yine aynı şeyleri düşünürüm. Onu her zaman koruyamaya sevmeye ve saymaya devam ederim.

• a.. na kordum

0|0
    2|1
  • sonra yatakta uyurken sizi sikmeye kalksa ne yapardınız?

1|1
    3|1
  • kızım olsa sorun değil de oğlum olursa büyük sorun.

1|0
    3|1
    • 3ay

Aa niye ne alaka kız erek ayrımi mı var ikide aynı şey 😂

Yükleniyor...