Otobüste büyüklere yer verir misiniz?

Günaydın. Otobüste büyüklere yer verir misiniz?
Ben hiç oturmuyorum çünkü biliyorum büyükler gelince mecbur kalkacağım hiç oturmaya gerek yok :D Siz büyüklere yer verir'misiniz?

#Tabiyerveririm
#Vermembananeya

2|0
49|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Büyüklere yer vermem knk 55 yaş üstüne falan veriyom.
    30-35 yaşında karı başımda bekliyor sonra kalkayım diye :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 48

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 17

• Otobüsten içeri girsem vericemde hep kapıda oluyorum

0|1
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|1
    0|0
  • Yaşlı hamile hasta ve çocuklara yer veririm.

0|1
    0|0
  • günaydın veririm tabiki

0|1
    0|0
  • genelde veririm vermeyen tipler var birde mal gibi hareketler uyuz oluyorum

0|1
    0|0
  • yer vermeden once baştan aşşa süzüyorum

0|1
    0|0
  • Veririm

0|1
    0|0
  • Vermeyen insan vijdansizdir

0|1
    0|0
    • 2ay

@Ponkitonki bu şekil konusursan sen haklı biz haksız görünüruz ama aslında anlatmak istediğimiz tam olarak şu bir ihtiyar hakketten oturması gerekiyorsa zaten senden kalkmani istemez işte tam olarak o insanlara yer vermelisin yoksa sırf senden büyük diye ama ayakta durabilecek biri ise hiç işin olmasın kov gitsin. Büyük şehirlerde sırf ayakta kalmamak için kulaklığı ni takip gözlerini yumarak yoluna bakıyor. Kimse ayakta durmak istemez özellikle son durak yolcuları. Edep meselesi.. ama senin özrün var biz yorum yaparken senin özrün olduğunu sen hariç herkes diyemedik kusura bakma

• 2ay

Sadece ben değil kronik hastalığı olan çok insan var akşam 8 den sonra özellikle insanlar okuldan çıkıp dershaneye ordan eve giden öğrencilerden oluşuyor kısaca yorgunluktan ölen eve gidince bir de ödev yapması gereken insanlar ben de kulaklık takıp yokmuş gibi yapıyorum çünkü insanlar eleştirip duruyor zorla kaldırmaya çalışanlar var hiç kimse düşünmüyor hasta mı değil mi kalkmadığında dik dik bakıyor bazen sesli bir şekilde eleştiriyor ben ne olursa olsun hamile bir kadına yer veririm ama ellerinde terlik poşetleriyle grup halinde otobüse binen teyzelere asla bir sıkıntısı olsa günden güne gezmez herhalde

• Veririm her zaman.

0|1
    0|0
  • Vermiyorum

0|1
    0|0
  • Köşedeysem vermem asla

0|1
    0|0
  • Evet.. hep

0|1
    0|0
  • cam kenarinda otururum ve vermem

0|1
    0|0
  • en arka köşeye geçersem vermem
    ama önlerdeysem veririm bu arada genç bayanlara yer vermiyorum

0|1
    0|0
  • Tabi ki veririm. El üstünde tutmamız lazım büyüklerimizi.

0|1
    0|0
  • Tabikide veririz.

0|1
    0|0
  • Ben toplu ulaşım araçları kullanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...