Hızır A. S geldi mi hiç yanınıza? Hissettiniz mi?

Hızır A. S geldi mi hiç yanınıza? Hissettiniz mi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmem... Geldiyse d ben görmedim. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Daha 6-7 yaslarinda varım yokum kurban bayramı idi ve ben kasaba sucuk yaptırmak için musait olduğu saati sormaya gitmistim. karşıdan karşıya geçerken (eve dönerken ) gerçekten aşırı süratli gelen eski bir Ford minibüs (çiçek abbasinkinden ) bana çarpması an meselesiydi. ben daha yolun ortasimdayim bu esnada ama be olduysa sanki koluma ayagima kanat geldi kendimi bir an karşıdan karşıya geçmiş buldum. arkamı dönüp baktığımda ise o minubusun başka bir araca carptigini gordum. takdir ilahi ben bunu önce Allahin Kulunu koruduguna sonra da Hızır aleyhisselamin orda olabilecegine yorumluyorum. hepinize saygilar hayırlı mutlu bayramlar insallah

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl anlatması çok zor
    Tribe girdim bir an ölümle kalım arasında ince bir çizgi
    Hayatım 5 saniyede gözümün önünden geçti
    Kendimi kontrol edemiyordum
    bir an o tripten kurtuldum ve rahat bir nefes aldım

0|0
    0|0
  • Bunu bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Hissetsem kovarım kalabalık sevmem

0|0
    0|0
  • keşke gelse

0|0
    0|0
  • gelmedi :/

0|0
    0|0
  • Yok senin geldi mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Aaa bir kere geldi sanırım adamın biri yaşlı felan biz küçüğüz babam park etmişti arabayı alısverişe gittiler annemle karşıdan bir adam geldi cama vurdu açmadık içeri baktı açmadık bagırdı acmadık sonra adam kendi arabasının anahtarıyla soktu arabayı açtı açtığı yetmiyormus gibi bide çalıstırdı vallaha bizim araba kartaldı onun ki yeşil eski bir renoydu heralde aldı arabayı ileri park etti biz şaşkınlıkla izledik sonra indi gitti kimseye kapıyı felan açmayın dedi babam gil de geldi korktuk anlatmadık bişey hatta sonra anlattık inanmadılar felan. Belkide o adam arabayı ileri park etmeseydi bişey olacakdı kaza olacakdı ölecekdik belki ya da sakat kalacakdık. Yani kapıyı açması b yana adam bir de kendi anahtarıyla kontaga anahtarı soktu arabayı çalıştırdı hareket bile ettirdi. :S

• geldi diyende çıkar şimdi

0|0
    0|0
  • beni hiç sevmez. ne zaman çağırsam bana, "sen başının çaresine bak." der...

0|0
    0|0
  • Bilmiorum.

0|0
    0|0
  • Gelmedi geldiysedebn görmedim

0|0
    0|0
  • hissetmedim

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz senden her yardim isteyeni hizir bil derler