Gurbetçiler ve kıroluk?

Gurbetçilerin hepsi olmasa da büyük bir kısmı neden kıro? İşin ilginci yaşadıkları ülkeden en ufak birşey katamamışken kendilerine Türk kültürünü de tuhaf şekilde o ülkenin tuhaf kültürüyle karıştırıp tuhaf birşey oluyorlar ve kendilerini Avrupa'da yaşıyorlar diye birşey sanıyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• turkiyede okuyup bir baltaya sap olamayan insanlar hayatlarini surdurebilmek icin bir care olarak yurt disina giderler. avrupadaki kulturu cahil olduklari icin anlayamazlar ve kendi kulturlerini onlarin kulturu ile karistirip bir alt kultur olustururlar. bunun sonucunda gurbetci diye yeni bir toplum olusur. bu her seyin alt kimligi gibi bir seydir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende gürbetciyim ben de çok uyuz olurum sanki Avrupa'da bir b*k varmış gibi çok uyuz olurum sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Almanyaya eskiden çalışmaya giden tipler, gelmiş şimdi artistlik yapıyor. Yok şite ben ülkemi özlemiştim de, yok işte orası çok güzel, ama burası daha güzel, e madem ülkeni özledin, madem burası daha güzel, biraz daha fazla para için ülkeni niye satıyorsun?

0|0
    0|0
  • Aynen bir hava atma çabaları var halbuki sürünüyorlar orda neyin kafası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok iyi değindin he bende öyle düşünüyordum :D

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Gurbetçi yok çevremde ama biz ülke olarak kıro değil miyiz? Çok mu elitiz de ben mi bilmiyorum? Kaba insanlardan oluşan hava yapmayı seven iyi anlamda olmayan basit insanlarız.

0|0
    0|0
  • Meyve ağcından uzak düşmez kardeş :) herkeste birazcık kıroluk vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...