Herseyi uzatarak anlatiyorum?

Ya hani bazi insanlar vardir ya kisaca herseyi aciklar bitirir,1-2 cumle ile. Ben uzatarak anlatiyorum. Ama anlatacagim seyler de uzun. Bu mesajlasmada oluyor. Telefonda konusmayi pek sevmiyorum. Mesajlasinca paragraf gibi yazi ortaya cikiyor. Arkadasim olan bir erkek ama kendisini platonik seviyordum bana uzun yazdigimdan dolayi bu mallik dedi. Çok kırıldım ama belli etmedim. Lütfen içinizden mal, aptal, şunun yaptigina bak deseniz bile karsidaki kisiye tepkilerinizi daha nazik bir biçimde gosterin. Kimsenin kalbi çelikten değil çünkü. Ben de suçluyum biraz tabi ama uzun seyleri kisaca nasil anlatacagim. Ne bileyim. bir fikriniz varsa soyler misiniz.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap oku kelime dagarcigin gelissin kendini daha kucuk kelimelerle ifade etmeyo ogrenirsin ama bence hic umursama birak seni anlamak isteyen biraz ugrassin paragraflarinla

0|0
    0|0
    • 3ay

Kitap okuyorum fakat arada sırada işte. Bazen o okuma hevesim kaçıyor, sıkılıyorum. Biraz da üşengeçlikten artık milletin uzun yazı okuyası gelmiyor. Halbuki 1 dakikasını alıyor sadece. Hızlı da okuyabilirler.

• 3ay

Evet bence sen dedigim gibi uzun yaz seni anlamak isteyen deherini bilecek olan okusun :D

En İyi Kız Görüşü

• Ya bazı insanlar her detayı atlamadan yazmak ister sen onlardansin senin beynin bu şekilde çalışıyor bu mallik değil. Bazı insanlarda uzatmadan direk sonuç cümlesine bağlar. Bu da onların beyninin çalışma şekli. Arkadaşın çok kabaymis ama.

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet işte detayina kadar anlatmak istiyorum ama bazilari da dedigin gibi uzatmiyorlar. Malesef öyle biri.

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende sevmem uzun konuşanları ama mal falan demeden söylemişimdir lütfen maçın özetini anlatma golleri kim attı bana bunları söyle dedim ve oldu da

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya detayina kadar anlatma isteğim var galiba ben de bilmiyorum.

• 3ay

Bak sen anlatmak istersin ama karşındaki iyi ve anlayışlı dinleyici olmalı. Günümüzde kadın kadına birbiriyle çok konuşur ama erkekler pek sevmez

• Takıntılısin

0|0
    0|0
  • bazen iyidir

0|0
    0|0
  • Hic cekilmez.

0|0
    0|0
  • hoşlandığın cocugu degiştir kafası uzun cümlelere basmıyordur ya da karşındakini aptal gördügün için uzun bir şekilde anlatma gerksinimi duyuyorsundur

0|0
    0|0
    • 3ay

Birseyleri anlatırken, hep cok uzun cümleler kurmak ya kelime dağarcığı ya da zeka eksikliğidir.

• 3ay

Ya uzun cumleler kurmak değil de, sanki detayina kadar anlatmak istemek diyelim.

• 3ay

kızım adamın kafası 2 3 kelimeyi alıyor sen 4 kelimeye cıkınca adamın sözcük dagarcıgı kaldırmıyor cpu yanıyor ondan sonrada saçmalıyor

• Helal kız sana :) çok güzel anlatmışsın umarım sevdigine kavuşur gönlünce olur herşey @anlayışlıkız :)

0|0
    0|0
  • Sevdim bu kızı.. Bir masumluk sezdim okurken 😊😊Sen olduğun gibi davran inatla daha uzun yaz :))

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim, fakat belli ki bu durumdan rahatsız oluyor insanlar. Bana birisi uzun bir yazı yazsa o kadar uğraşmış yazmış, demek ki onemli birsey diye okurum, değer veririm. Ama işte bazı insanlar da böyle mallık olarak görüyor. Sadece onun için demiyorum, kimse istemiyor zaten artık uzun yazı gördüm mü üşengeçlikleri tutuyor.

• 3ay

Tabi pek kafaya takılacak değil de, değer verdiğin kişinin de öyle demesi insana koyuyor. Hadi onu geçtim, millet artık uzun yazı okumaya üşenir olmuş. Burada bile soruların goruslerine baktigimda, usenmedinmi, ozet gec, bu kadar uzun yazilir mi diyenler oluyor. Okumalari en fazla 2 dakikayi alir, hizli da okuyabilirler. Herşeye üşenir oldular, gozlerinde cok buyutuyorlar.

• 3ay

Takıntı yapmışsın boşver. Zamanla sende alışırsın seni sevenlerde :))

• uzun uzun anlatmaya enerjin kalmayınca geçecek merak etme :)

0|0
    0|0
    • 3ay

şöyle bir iş güç sahibi ol artık en kısa nasıl anlatırım diye uğraşacaksın

• Hiç cekilmez ya d

0|0
    0|0
  • Benim hoşuma gider öyle biri olsa hayatımda kendin ol bence değişmene gerek yok

0|0
    0|0
  • aynı ben gibisin kanka :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Böyle olmak hiç güzel birşey değil

• 3ay

ama ne yapalım yapısan kişilikle alakalı birşey

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşın haklı ama...

0|0