Cok utangacim bir bakin dingiller?

Selamun aleykum Gencler ve kendini genc hissedenler ben cok utangac biriyim kucuklukten beridir. Arkadaslik bile kuramiyom babamla bile uzak oldugu icin yani calistigi icin konusamiyorum. bir tek cok yakin oldugum insanlarla iyi vakit geciriyorum nasil duzelirim bir bakin hele ya gurban olduklarim bir tek sosyal medyada rahatim.

0|1
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bendensin o zaman :) Bende dışarda insanların arasında daralıyorum stres yapıyorum. Ama sanal alemde kralım :) Ve oldukça rahatım. Ben bunu asosyallik olarak tanımlıyorum. Ve pekte insan içine çıkma düşüncem yok açıkçası. Ama insanların içine karış yavas yavas. Ortamlara gir. Cafelere git. Alışırsın zamanla.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iyiki utanıyon utanmasan ana avrat sövücen heralde. Dingil ne la😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• utangaç olma

0|0
    0|0
  • sosyal medyada devam laptopuna sıkı sıkı sarıl gece onunla yat hatta bir de pijama dik laptopuna dur dur sen şimdi laptopuna isimde vermişsindir :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Adini kadimyasam koyacam :D

• 2ay

koy bak birde bere yap yılbaşına ne kaldı birlikte geçirirsiniz hatta varsa birde dinlendirici gözlük al kadimyaşam laptopuna yazıktır yorulmasın degilmi

• Utangaç değilsin saygısızsın 😤😤Bu ne üslup sabah sabah 😄

0|0
    0|0
  • Aynı ben 😂

0|0
    0|0
  • Sen utangaçsan bana kargalar kaysın.

0|0
    0|0
  • Konuşarak başka yolu yok. Biraz özgüvenini arttır.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın olsun yeter

0|0
    0|0
  • ne utanıcaksın ya onlar senden utansın trol yaşa trol sal gitsin

0|0
    0|0
  • Daha sosyal ortamlarda bulun

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...