Kapat

İsrail yok edicek sizce boyle bire örgüt kurulur mu flistini kutarmak için?

israil yok edicek sizce boyle bire örgüt kurulur mu flistini kutarmak için?

0|1
4|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu avuç ülkenin dünyada bukadar ürünü varsa, bu saatten sonra popolarını de yırtsalar nafile. Onca sene göz yumup güçlenmelerini beklersen gün gelir senin de ananı mıkerler.
    Dünyada bir çok örgütün kurulmalarında payları var, kime karşı ne kuracaksınız.
    Bütün dünyaya dağılmışlar bir de en fazla Türk medyasında varlar. Gel de haklarında olumsuz birşey söyle ve sonra başına geleceklerini gör.
    Hiç düşündün mü neden İslamiyet üzerinde bukadar farklı yorumlar var?
    Peki tv de dönen diziler, filimler, bazı programlar, yeni çıkan yarışmalarına ne diyelim. Kardeş boş Filistin'i gel baştan Türkiyemizi kurtulalım, çünkü böyle giderse bizim yardıma ihtiyacımız olacak.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 18

• 1. Osmanlı'nın son dönemlerimde kürtlerden sonra en büyük isyanı Filistinliler yapmıştır.
    2. Vatan toprağı para ile satılmaz.
    3. Hristiyan İngilizler ile Müslüman Filistinliler birleşip, onları korumak için orada olan Müslüman Osmanlı askerlerinin bağırsaklarını deşip en az 15000 askeri asit kuyularında kör etmişlerdi.
    4. Sözde Ermeni soykırımını kabul ettiler.
    5. pkk ve hdpye açık destek verdiler.

Şey pardon Filistin bizim kardeşimizdi. Ben böyle kardeş katledilirken bir sigara yakar çayımı yudumlarım. Din kardeşliği masalından kurtulun. Başbuğ Atatürk'ün dediği gibi yüzümüzü Orta Asya'daki gerçek kardeşlerimize dönelim.

0|0
    0|0
  • Filistin ölsün kafirden selamlar.

0|2
    1|1
  • Sokayım Filistin'e, yesinler birbirlerini mk.

0|2
    0|0
    • kardeş müslüman onlar

• @sendekiben Yahudilerin şakşakcısı değilim zaten, ama gerçeği de inkâr etmem.
      Bu Filistinliler kadar şerefsizide yoktur. Yani al birini vur ötekine.
      Ben Türk doğdum ve en saf kalmış Türklerdenim. Lafta Osmanlı torunu değilim. Kanım çelik gibi Türktür.
      Bizde boş yoktur.

• Selam söyle :D

• Bir halt yapamazlar İsrail'e ve onları destekleyenlere. Önce kendi b*klarında boğulmaktan kurtulmanın çaresini bulsunlar.

0|2
    0|0
  • Özellikle bir bölgenin kurtuluşu için bir şey olmayacak. Dünya birbirine girecek ve o zaman zafer olacak.

0|0
    0|0
  • İsrailliler ağacın arkasına saklanacak ağaç dile gelecek dünyada silinecek yahudiler

0|1
    0|3
  • Filistini kurtarmaya gerek yok bence toprak satmasalardı böyle olmazlardı. Vatan toprağı satılır mı? Ayrıca israili yok edecek bir örgütü sadece Türkiye kurabilir oda kurmaz çıkar ilişikisi var.

0|0
    0|0
  • filistin zamanında toprağını sattı aldı babayı oh

0|2
    0|0
    • amerika kurtarmasaydi israil yok olucakti

• oda doğru ama işid israil oyunu yemin ediyorum öldürüsiye yok etmek istiyorum işid kurdsu bizim ülkeye bela oldular

• henüz mağlub edilemez onlar... biz günah diye gen araştırması yapmazken adamlar adam klonluyor... dinn ile bilimi karıştırmamalı...

• yemez

0|0
    0|0
  • Aen artık savaşlar er meydanında mı oluyor sanıyorsun? Soğuk savaş denen birşey var :)

0|0
    0|0
  • Filistinliler ölsün hayatımda hiç bişiy değişmiyecek bana ne?

0|1
    0|2
  • kuramadan yok ederler

0|0
    0|0
  • Daha çok beklersiniz

0|0
    0|0
  • Yok bence

0|0
    0|0
  • Saglam yapili bir orgutlenmeye gidersin kademe kademe ulke kurarsin ilk once sonra savasirsin 86

0|0
    0|0
  • senin ozgurlesmemis TÜRK topraklarin var sanane filistinden filistini arap dusunsun

0|0
    0|0
  • Hamas a dönmesin sonra

0|0
    0|0
  • böyle bişey imkansız kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...