Kapat

100 sene sonra Fetullah Gülen kahraman diye anılır mı?

Bakıyorum da şimdi İskilipli Atıf hainini kahraman diye anıyorlar. Aynı kişiler 100 sene sonra fetoyu da kahraman diye anarlar mı?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Biz onu her zaman gavvvat olarak hatırlayacağız

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Düne kadar muhterem hocanızdı.

Tayyip '' bitsin artık bu hasret '' diyordu.

0|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Hacı hoca olayları bu ülkede bittiği. zaman rahatça yaşacagımızı düşünüyorum. birde dini kullanarak siyaset yapılmadıgı zaman düzeleceğimizi düşünüyorum onlar ülkeyi kurtarmaya baskınlar biz dinimizin gereklerini yaparız eyvallah.

0|1
    0|0
  • 100 sene sonra belki etimiz kalmayacak lakin fikirlerimiz ve yaptıklarımız sonsuza kadar peşimizden gelecek. FETÖ'de kahraman olur. Bu ülkede kahraman olmak için 2 3 tane Allah diyen kesim adını söylesin yeter. 2 dindar dediğimiz gazete 2 tane alim dediğimiz televizyondaki şarlatanlar çıksın konuşsun ben bile oturduğum yerden kahraman olurum (:

0|0
    0|0
  • yaratan rahman, yaratmışsa birini kahraman, o kişi olmuştur dünyaya zaten armağan. yani bizlere düşen görev, senaryoyu irdelemek değil, bize verilen senaryoyu eksiksizce oynamaktır...

0|0
    0|0
  • 100 sene sonra ben olmicagim icin ne bok yerlerse yesinler benim yasicagim donemde sictilar hayatimin icine somuruculer

0|0
    0|0
  • Maşa diye hatırlanır

0|0
    0|0
  • bir bakarsın simdinin kahramanlarini bir kac seneye hain ilan ederler. zaman herseyin ilacı

0|0
    0|0
  • Şapka kanununa karşı çıkan biriyle ülkeyi ele geçirmeye çalışan birini kıyaslamak nasıl bir mantık ürünüdür

0|0
    0|0
    • İskilip atıf in asılma nedenini öğren.

• İskilipli vatan haini ingiliz yandaşı o ctur

• Ve onu kahraman ilan edenler

Yükleniyor...