Güvenemiyorum kimseye sevemiyorum kimseyi neden böyle?

Zincirlerimi artık kırmak istiyorum ama güvenemiyorum kendime arada bir yokluyorum ıı ıııh kopmuyor zincirde değil o lanet şey yeter artık! Ne akraba ne eş ne dost tanıdığım olsun gördüğüm olsun kimseye güvenmiyorum.. Benim durumumda olan var mı?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Siiiittiret

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• güvenme kimseye zaten bana en çok vuran akrabalarım oldu güvenmemek daha iyi tepene biniyorlar sonra en iyisi böyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende öyleyim büyüdükçe insanlardan beklentim ve insanlara güvenim azalıyor şu an güvendiğim insan sayısı beş parmağı geçmez

0|0
    0|0
  • sanırım ben

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum sevmiyorum ve
    en doğrusu bu

0|0
    0|0
    • 3ay

Ee nereye kadar gidecek

• 3ay

Bilmem belki de bir yere gitmez bir yere varamam

Erkekler Ne Diyor 2

• 31 çek

0|0
    0|0
  • Kardes bu guvensizlik bendede vardi, cevremde kimseye guvenemiyordum. Bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri guvensizligin, duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle artis gosterebilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Bir anlikta olsa' seviyorum' diye dusundugun yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan guvensizligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var guvensizligin

0|0
    0|0
    • 2ay

aynı yazıyı sen bana geçen gün de attın hatırlarsan :D gerçi kaç kişiye attın bilmiyorum ama neyse :D

Yükleniyor...