Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen fikir verin?

Eski en iyi arkadaşımla uzun bir suredir konuşmuyoruz. En son konuştuğumuzda kavga ettik ve bazen aklıma geliyo. Kendi kendime ara niye böyle olduğumuzu sor neyin değiştiğini sor. Sonra böyle düşündüğüm için kendime kızıyorum. En son konuşmaya çalıştığımda (mesaj olaraktı) çok kötü oldu ve o zamandan beri konuşmuyoruz işte. Arasam pişman olabilirim ağlayabilirim ama aramasam da hrp içimde bir ukte olarak kalıcak. 4 ay kadar oldu hala hiç bir şey yapmadım. Sizce aramalı mı yoksa koyvermeli mi?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Koyver gitsin. Şunu unutma arkadaş arkanda TAŞ

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım benimde vardi bir arkadaşım. 3 yıldır konuşmuyoruz ama ne olursa olsun çok hakkımız var birbirimizin üzerinde seneye üniversiteye gittiğim zaman buluşup konuşup helallik almayı düşünüyorum. Hak bu kimsenin ustunde kalmamalı aynı ekmeği paylaştığın insan ile hele..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• boşver lazım değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Cidden lazım mı değil mi kafam çok karışıyo bazen çok ihtiyaç duyuyorum ama lazım olmamalı artık galiba..

• 2ay

Aynen hiç takma gerek yok bemce

• Ara.

0|0
    0|0
    • 2ay

Tek ara diyen :D

• 2ay

Benimde vardi yakin bir dostum, 12 yillik arkadasimdi birden benden koptu hic konusmamaya baslamistik kavga ettik, gecen ay aradim konustuk eskisi gibi olmaya calisiyoruz :)

• 2ay

Çok sevindim sizin adınıza :) bizimki o kadar eski değildi çok kıskanıyorum böyle 10 12 yıllıkları

Yükleniyor...