Nasıl konuşmalıyım ki, seninle konuşmayı seviyorum desin?

Kendisi şu an başka şehirde, o yüzden mesajlaşarak konuşuyoruz genellikle. Sevgilim değil bu arada, sadece platonik seviyorum. Aslında ben umutlarımı öldürmeye calisiyordum ama boyle bir neden sordum bilmiyorum.
Biraz uzun yazıyormuşum sanırım, ondan şikayetçi. Nasıl konular konuşacağımı bilmiyorum, aklıma da geliyor. Günlük hayattan, ya da genel şylerden bahsediyorum öyle. O hiç neler yaptigindan bahsetmiyor. Arkadasca konusmak istiyorum ama sıkmak da istemiyorum. Şu anda konuşmuyoruz aslında ama konuşursak nasil konusmam gerektigini bileyim.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun için çaba sarfedecek kadar aciz misin?

3|1
    0|0
    • 2ay

Siz çok şeysiniz ya. O zaman hiçbirsey için, hiçkimse için çaba sarfetmeyelim. Benim sorduğum soru neyle alakali, verdigin cevap neyle alakali.
      Sadece sevdigim kisi icin degil, genel olarak da ogrenmek istedim, insanlari sıkmadan nasıl sohbetimi hoş bir hale getirebilirim.

• 2ay

Anladım

En İyi Kız Görüşü

• Bence hayattan çok sıkıcı bir şekilde değilde eğlenceli olarak bahsedip bazı şeyleri şakaya vurabilirsin o zaman inan sohbetiniz daha keyifli hale gelicek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle şunu belirtmek isterim ben ailenin tek çocuğuyum ve beni kimse yokluğu ile korkutamaz.
    bu senin için de geçerli olmalı.
    ne konu hakkında konuşursam hoşuna gider, nasıl yaklaşmalıyım beni sevmesi için, konuşacak ilginç konular nelerdir vs vs vs gibi saçma sapan yanılgılara düşme şahsen ben psikoloji okuyorum böyle bir vakayla 2 ya da 3 kere karşılaştım resmen saçmalık geldi bana.
    Seni seven olduğu gibi sevmeli kabul görmeli tek yegane görüşüm budur yapmacık tavırlara, özenticiliğe gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendin ol kasmaya gerek yok yapmacik olursan kaybedersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...