Arkadaşlar bir romanda erkek karakter ismi?

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Allah'ın izniyle, bir aşk romanı yazmaya karar verdim ve hemen hemen her şeyi kurguladım olay, mekan, zaman, karakterler... Ama tek sıkıntı karakter isimleri bayan karakterin adı "Bahar" erkek karaktere de sadece iki şeçenek var ama kararsızım; "Umut ve Aziz"... Bunlardan hoşunuza giden varsa görüşlerinizde söyleyebilirsiniz, haa sizin aklınıza başka bir isim geldiyse onu da yazabilirsiniz. Ayrıca bu yazdıklarıma nazaran şimdiden alıcı gözüyle baksanız; bu roman iyi mi, yoksa kötü mü? Şimdiden teşekkürler...😊

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Efken, Uraz, Ediz, Kıvanç

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında isimler güzel ama daha çok gençlik dizisi zengin çocuğu isimleri gibi. Bu roman da ki ana karakter ise daha çok gururlu, yiğit, cesur bir anadolu çocuğu böyle aşığı için her şeyi yapa ilecek bir karakter var

• 2ay

Yani bu benim içinde ilk olacak ama benim de tahmin ettiğim hemen hemen o yani elime aldığımda eline yeni doğmuş çocuğunu alan baba gibi mutlu olurum heralde 😊

• 2ay

Aynen :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden umut veya aziz ya da bahar anlami var mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaa aslında bahar benim sevdiğim bir kız ismi hatta bir kızım olsa adını bahar koyarım herlde ayrıca böyle bahar deyince insanin aklına bir umut açan çiçekler falan geliyor -yani tabi bence-. Ayrıca çoğu insanı etkileyebilecek bir isim. Umut' da yakın bir arkadaşım önerdi hoşuma gitti. Ee bir de bahar umut demek dedim ya onunda etkisi var. Tabi kusra bakma baya bir yazdım ama artık...😊

• 2ay

Yani olabilir :)

• 2ay

Tamm saolasın 😊

• Çağla:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

şaka şaka Önder

0|0
    0|0
    • 2ay

Önder hmm iyi gibi ama böyle nasıl desem biraz daha özel bir isim olsa hani bahar biraz etkileyici bir isim değil mi bu ismi taşıyabilecek bir isim olursa iyi olur kusura bakma bu arada hani çok bilmiş gibi oldum bende yaa amacım bu kitap bir çıktı mı bir daha değişirme amacım yok oldu mu en iyisi olmak zorunda 😊

• 2ay

Saolun teşekkür ederim gerçekten...😊

• 2ay

Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...