Iq su yüksek olan insanların iletişiminde farklılık olur mu?

Iq su yüksek olan insanların iletişiminde farklılık olur mu?

0|0
818

En İyi Erkek Görüşü

• cetvelle iq ölçenlere bakma sen. üstün zekalılar okulları bile var. normal okullarda kendilerini gösteremedikleri bir gerçek. iletişimde farklılıkları olur tabi. karşılarındakilerininde onlar gibi düşünmelerini isterler lakin bu istekleri gerçekleşmeyincede sıkılırlar. iletişim kopukluğu olur arada. normal insanların sıradan şeylerden bahsetmelerinden bunalırlar. sordukları sorulara tatmin edici cevaplar alamadıktan sonra soru sormayıda bırakırlar. asosyal diye adlandırılan konuma düşerler. insanların bilinen, olağan dertlerini dinlemekten sıkılırlar. su dolu bir bardak ellerindeyken, suyu içmek yerine, "bu bardağı kırsam, acaba ziyan olan suyamı yazık olur yoksa kırılan bardağamı?" sorusuna yanıt aramaktan suyu içmek akıllarına bile gelmez...

0|0
    0|0
    • "İnsanların bilinen, olağan dertlerini dinlemekten sıkılırlar." +1

• yetişkin sayılacak yaştasın aslında. hani acaba on beş-on altı falanmı dedimde o yüzden. neyse Allah hakkında hayırlısını versin bacım...

• Aynen. Hayırlısı

En İyi Kız Görüşü

• Evet oluyor bakinca bile anlasiliyot

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Durdum düşündüm sonra neden olmasın dedim olmaz gerçi zor çok zor olmaz olmamalı ama olsa olmaz mı bir kez olsa bu kez olsa o bir kez bir daha olmasa olmaz mı ki olur belki de ya olduktan sonra olacaklar ne olacaksa olsun hep sonra olacakları düşünmekten olmaz etmedim mi olacakları bu kez bari aklım rahat bıraksa beni

0|0
    0|0
  • evet konuşulan şeyleri sadece dinliyormuş gibi yapar ve başka şeyler düşünür zaten insanlarla etkileşim halinde olmaktan rahatsızlık duyar

0|0
    0|0
    • Kalabalığı sevmezler, arkdaşları sayılıdır. Evet ama bu sorunlar nasıl aşılır?

• vallahi o konuda birşey diyemem çünkü bende yapamadım

• Anladım. Teşekkürler

• olmaz ıq nun çok önemli bir şey oldugunu düşünmüyorum önemli olan duygusal zekadır

0|0
    0|0
  • 130 iq var benim.
    İnsanlar nedense dinlerken mest oluyor.

0|0
    0|0
  • Aşırı derecede.. ikili ilişkilerde zorluk, duygusuzlaşma, uyku problemi, düzensiz beslenme gibi gibi gibi

0|0
    0|0
    • İkili ilişkilerde.. Ne kadar zorluk? Bu nasıl aşılmalı?

• Anladım kolay gelsin

• olmaz (kesin bilgi, iq'm 172)

0|0
    0|0
  • AQ'mun yüksek olduğunu hissetmedim hiç, bilemiyorum 😄😄

0|0
    0|0
  • olur onlar için çok sıkıcı yavaş kalırız

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Olur evt

0|0
    0|0
  • kafası basmayan insanlarla sürekli kavga halinde olur.

0|0
    0|0
  • Evet olabilir...

0|0
    0|0
  • kendini rahat hissedemeyip insanlarla yakın iletişim kuramayabilir belki

0|0
    0|0
    • Evet bu genelde oluyor. Ve çokca ego, bu karakterle ilgilimi yoksa?

• Keşke🙏🏼

• Hayırlısı olsun 😊

• Genelde olur

0|0
    0|0
  • Sen bana iletişimi zayıf mı demek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayır. Farklı

• Örnek veremedim değil. Kişiden kişiye değişiyor. İnsanın onu nasıl kullandığına bağlı olduğundan. Benim tanıdığım kişi. Herşeyi sorgulayan aklına gelebilecen en basit bir şeyi bile. Ona limonata verdiğinde neden verdin diyecek ve bunu kurcalıyacak kadar fazla. Sıkı bir hayat. Bir şeyi sorgulamadan rahat bir şekilde yapamaz bu şekilde. Kendini yorar ama devam eder yine. Arkadaş çevresi hiç yok ben ve bir arkadaşı dışında. Bizlede yok yakın olduğu söylenemez ki 6 yıldır tanışmış çok şey yaşanız olmamıza rağmen. Senin söylediğin o oyun olayı çok karaktersizce ce bunu yapmak için ıq nun yüksek olmasıvgerektiğini düşünmüyorum.

• Senin dediğin biraz sapıklık boyutunda saplantı 🙄

• yoo daha iyi anlaşıyorum ben

0|0
    0|0
  • Olur konuşurlarken göz teması kurarlar

0|0
    0|0
    • Hiç kaçırmadan. Rahatsız edici

• Yoo göz teması iyidir karsıdaki dinliyo mu dinlemiyo mu nerden anlayabilirsin ki

• Karşıdaki eğer onu seviyorsa zaten söylediklerinin %40 ını anlamıyordur. Ve bazen bu rahatsız edici olabiliyor. Konuşmasının sonundaki diyologtan sonra dinleyip dinlemediğini anlayabilirsin zaten.

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...