Sizce din veya siyaset görüşünde ki ayrılıklar yüzünden insanları kırmaya değer mi?

Evet arkadaşlar ben bu tarz tartışmalara girmeyi sevmiyorum ama inadına girmek isteyenler oluyor ve insanlar ciddi derecede kırılıyor sizce değer mi üzmeye?

Güncellemeler:
2ay özellikle karşı taraf kırılmasın diye hassasiyet gösterirken bu kabalık kırıcılık niye? :(

0|2
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle degmez din siyaset ve futbolun sonu yoktur bu konularda tartısmaya gerek olmadıgı gıbı ıster ıstemez kalpler de kıralabılıyor onun ıcın herkezın ınancına saygı duymak lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Uluslararsı okurken temel kurallardan biri güçlünün yanında ol politikası. Ornegin karsit goruslu bir arkadaşınla konuşuyorken biraz daha ılıman olabiliriz. Yine çizgini korursun örneğin akpli arkadaşlarla konuşurken evet RTE nin su su yönlerde katkıları oldu ama bir de su x y z muhabbeti var bunlarada bir çözüm bulması lazım diye muhabbeti ılımlı bir şekilde sürdürürüm herkeste bunu yapabilecek kapasiteye sahip zaten ülkece alttan almasını bilsek yeter asılır bu sorunlar.

1|0
    0|0
  • Siyasiler gelip geçicidir. Dostluklar ve kardeşlikler ölene kadardır. Bugün takdir ettiğin siyasiyi yarın yenebilirize. Bugün taraftarı olduğunun yarın karşıtı olabilirsin. Bugün misyon edindiğin anlayışın zıt yönünde anlayış sahibi olabilirsin. Bugün taraftarı olmadığın anlayışın taraftarı olabilir, tartıştığın insan da, seni yerdiği fikirlerin taraftarı olabilir. Ya da yarın aynı noktaya gelebilirsiniz. Ayağın takılıp düştüğünde uğruna tartışıp savunuculuğunu yaptıkların değil, dostların ve yakınların yanınızda olacaktır. Fikir ve düşünceleriniz ne olursa olsun. Sizi sevenleri kırmayın incitmeyin en çok ihtiyacınız olduğunuz zamanlarda kendinizi yanlızlaştırmış olur, size elini uzatacak bir dostunuz bile kalmaz.

0|0
    0|0
  • 1 siyaset 2 spor... hiç ama hiç değmez bunların sana getirisi yok olmıcakta

1|0
    0|0
  • Herkesin görüşüne saygı duymak gerek illa kendisi gibi düşünecek diye bir şey yok. Böyle düşünen insan cok ama illa benim düşündüğüm doğru böyle olacak diyen..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle değmez.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle deymez

1|0
    0|0
  • İslama laf atan birisi olursa, bu kardeşim ya da annem bile olsa kalbini fena kırarım.. ama siyaset için kılımı bile kıpırdatmam..

0|0
    0|0
    • 2ay

inançsız bir insanla tartışırken bile onu kırmamaya özen gösteriyorum dinime laf atsa bile amma velakin karşı taraftan aynı hassasiyeti göremiyorum bu da beni çok üzüyor..

• 2ay

ben bulaşmadım zaten zorla o bulaştı ben kapattıkça konuyu o açtı maalesef

• 2ay

Hmm anladım

• Tamamen saçmalık bende muzdaribim bu konuda

1|0
    0|0
  • bazen değer bazen degmez

0|0
    1|0
  • Bundan en çok nasibini alan tayfadanım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla din ve siyaset üzerine bir ilişki vs kurmuyorum.

0|0
    0|0
  • Adamina göre degisir

0|0
    0|0
  • siyaseti siyasiler yapsın bırak dinide bırak insanlar ne yapıyorlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
  • uzmeyin tontişimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence gerek yok çünkü hepsi gereksiz

1|0
    0|0
  • uzak durmayı tercih ediyorum en iyisi bu bence

1|0
    0|0
  • asla değmez

1|0
    0|0
  • Değer

0|0
    0|0
  • Değer mi be bacı 😄 Bunlardan kırılmıyor mu zaten koskoca devletler, insanlar..

0|0
    0|0
    • 2ay

evet insanı bomboş alakasız meselelerden dolayı kırıyorlar çok üzücü..

• 2ay

Ya birisinin kalbini kırmaktan korkmayan insanın kimseye bir güzelliği dokunmaz zaten. Bizde uzak durcaz öylelerinden

• Muhattap olmamak en iyisi karşı görüştüklerle

0|0
    0|0
  • Ben ailemle devamlı siyaset ve spor yüzünden ters düşüyorum en sonunda baba tamam diyip susuyorum çünkü en son kavgada evlat mısın anarşist misin belli değil demişti 😊

1|0
    0|0
    • 2ay

sen insanın dibisin :D

• 2ay

@erennnnnnnnnnnnnn ayırt edersin beni merak etme 😊

• 2ay

tamam o zaman tekrar görüşmek üzere.. :D

Yükleniyor...