Erkekler ile kadınların aynı ortamda çalışmasını doğru buluyor musunuz?

Arkadaşlar biliyorsunuz kadınlar ve erkekler çok fazla iç içe bulunduğunda doğamız gereği samimiyet içerisinde bulunuyor ve istenmeyen yakınlığa girebiliyoruz. Esimizden çok iş arkadaşlarımızı görüyoruz. Bu yüzden çok fazla insanın yuvası dağıldı ama diğer türlü de (yani ayrılma muhabbeti) bir yolu yok gibi siz ne düşünüyorsunuz?

• Evet, buluyorum.
    76%(37)69%(73)Oy Ver63%(36)
  • Hayır, bulmuyorum.
    24%(12)31%(33)Oy Ver37%(21)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Lise de, son yıl insanları hayata hazırlayan bilgilendiren bir ders olmalı. Kadınlar her gördüğü ilgiye saldıracak kadar mal olmamalı , erkekler hayatın zikinden ibaret olmadığını bilmeli.

İnsanları hayata hazırlamadan ortaya atıyoruz, kocası biraz ilgisiz davranınca çareyi iş arkadaşlarının koynunda arıyor insanlar. Bunun kadını erkeği yok iki cins için de geçerli bu durum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• %100 rahatsız olurum doğru bulmuyorum erkeklerle aynı ortamda bulunması beni çok rahatsız eder adamlığa sığmaz o zaman eşimin bana ne özelliği kalacak? Ve aldatmaların çoğu böyle oluyor iş arkadaşlarıyla oluyor erkeklerin aklından neler neler geçiyor ve ben eşimin onlarla aynı ortamda bulunmalarını katiyen istemem yapmam da ileride çocuklarıma kim terbiye verecek onları yetiştirecek ayrıca eve geldiğinde kim yemek verecek önüne ikiside yorgun olucak hayatın tadını çıkaramazlar anam onlar en güzeli erkeğin çalışıp karısına bakmasıdır

0|0
    0|0
  • İffetli hanımlara Kasas Suresinin 23-28 ayetleri örnek göstererek;
    "Çobanlar çekilmeden biz hayvanlarımızı sulamayız.." diyerek, yanyana içiçe bulunmamaları gerektiğini gösterir..
    Hayvanlarını susuz bırakmak pahasına yanyana gelmiyorlar..

Akıl sahipleri için bunda ibret vardır..

#Vesselam

0|0
    1|0
  • ecel denen bişey var allah akıl fikir yaratmış insanlar sanayi devriminden nugünlere kadar teknolojiye hakim oldu silahlar icat edildi bunlardan bir takım insanlar sahiplendi yani ecel geldiyse her yerde Allah alır o canı ama sen karının çalıştığı yerdeki adamın kafasına şarjörü de boşaltsan Allah almıcaksa almaz o canı ama sen şansını denersin sonra karında denersin bakalım hangisi ölüyor önce hatta diz kapaklarından başlarsın belki yaralanma diye bir durum olabilir acı ön planda olmalı ki sana yapılan ihanetin bedelini ödesinler tabi bir durum olmadığı sürece sıkıntı yok çalışabilirler diye düşünüyorum ikinci alternatifin fikri dahi ecelin gelmesine işarettir :)

0|0
    0|0
  • Hmm.. Doğru bulmayanlar için iki çözüm vardır birincisi eve tıkmak hanımı...
    İkincisi ise küçük bir ilçe veya kocaman bir şehirde sadece kadınlar çalışsın bu da başka bir çözüm yoludur... Ama neyin doğru olduğuna karar vermek bizim değil patronların elindedir... Bayram bittikten sonra bizim mekana 2 tane stajyer bayan öğrenci gelecek ve biz sadece 12 kişiyiz ve hepsi erkek.. 2 tane bayan gelecek ve şimdi biz değilde patron yönetiyor nerede daha doğru bulunur diye...

0|0
    0|0
  • Uckura sahip cikmak cok mu zor anlamiyorum su insanlari milletin karisina kocasina ilgi felan duyuyorlar birde hic mi mide yok hic mi basina gelmesini istemedigini baskasina yasatma diye birsey duymadi bu insanlar.

0|0
    0|0
  • Biz hayvan değiliz dip dibe olunca dogamiz gereği bir yakınlik olmaz. Biz insaniz sadakat sevgi saygı bunlar bizim için var. Senin mantiginla yola çıkarsak bir yerde kuyruk bekleyenlerin voltran oluşturması gerek. Ya da evlenen çiftlerin evlendikten sonra kendilerini bir eve kitlemeleri lazımdi dogamiz öyle olsaydı. Biz dogamiz gereği sosyal ve tek eşli canlılarız. Esine sadakati olmayan için çalışmak ya da erkeklerle aynı ortamda çalışmak sadece bir kılıf.

0|0
    0|0
  • 21. yy la yakismayan dusunceler bunlar..

0|0
    0|0
  • Dünyayı iki kıtaya bölelim, bir kıtada kadınlar diğerinde erkekler yaşasın? Böylesi sana uyar heralde? Herkes kendine sahip çıkmayı bilecek, sorunu cinsiyete hormona atmak kolaya kaçmak. Gericiler...

0|0
    0|0
  • haremlik selamlık olmalı nede olsa şeriatla yönetilen laik olmayan bir memlekette yaşıyoruz ne lan öyle kadın erkek bir arada çalışmak ne kadının zaten ne hakkı varki çalışmaya otursun evde çocuk büyütsün hamile kalsın ama hamile hali ile dışarı çıkmasın evde bütüngün çamaşır bulaşık temizlik akşam herif eve gelince yatak hizmetleri sabah aynı döngüye devam oturun lan oturduğunuz yerde 1/2 insanlar

0|0
    0|0
  • Hayır, doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Doğru olmasada öyle ya da böyle kadınlarında çalışması lazım yokda eşitsizlik olur ayrımcılık olur

0|0
    0|0
  • Bu tür şeylerde katıyım. S.. rim işi gücü.

0|0
    0|0
  • Türkiye de KADIN ERKEK eşitsizliği varken bir kadından bu esitsizligin temel taşı olan (orf âdet ahlak din gibi ) bir sorunun soru biçiminde kullanılması... Üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Çalışılmalı ne yani arkadas kendi uökuruna sahip çıkamayacaksın diye millet ekmeğinden mi olacak?

0|0
    0|0
  • Niyet bozuk olduktan sonra hiçbi şey farketmez.

0|0
    0|0
  • kadınla erkek arasında yakınlaşma, kadınla kadın arasında kavga oluyor.
    iş yerlerinde ya komple erkek ya da 1 kadın gerisi erkek olmalı.

0|0
    0|0
  • benim işim gereği hep bayan var gayetde düzgün biçimde çalışıyoz arkadaşca ama niyetler bozuksa yapacakda birşey yok

0|0
    0|0
  • Aldatmalar kacinilmaz oluyor en basidi yanlislikla temas veya kadinin vercegi en ufak frikik etkiler erkek ereksiyon olur bunu goren kadinda etkilenir

0|0
    0|0
  • Bence sorun yok. İnsanın içinde niyet başka olmadığı sürece ne olduğunun önemi pek yok bence.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğru buluyorum. Kadınla erkeği ayrıştırmak çözüm değildir; ayrıştırdıkça millet daha çok sapıtacaktır kafalar değişmeli.

0|0
    0|0
  • Içinde aldatma olan kişi hiç karşı cins olmasıda aldatır

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Herkes isiyle ilgilendikten sonra ailevi problemler yasanmaz. Yuvasi dagilan insanlar genellikle hattan cikmis civik insanlar oluyor zaten

0|0
    0|0
  • Evet buluyorum. Gerici zihniyetler beni engellerlerse sevinirim :)

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma soru?

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...