Kızlar kendilerinden daha seksi daha güzel bir kız gördüklerinde ne hissediyorlar?

Kızlar kendilerinden daha sexsi daha güzel bir kız gördüklerinde ne hissediyorlar ;) ?
Samimi cevaplar bekliyorum. Az eğlenelim gece gece :)

Güncellemeler:
Bu arada manita çok sexsiymiş dimi:))))

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Henüz denk gelmedim olursa saçını yolarım 😄

0|1
    0|0
    • Vay be. Ne kadar mutevazisin:) oysa sen çok güzel kadinsin zaten valla :) helal snaa be:)

• 🙈🙈

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların yorumlarını bak sen şimdi komedi 😃😃😃

0|1
    0|0
    • Kankim ya :) bende sen gelde yorum yap diodum:)

• :)))))))) adam ya. Adamin dibi dibi:))))

• Teşekkür ederim kanka 👏😃

Kızlar Ne Diyor 40

• Benim güzellik anlayışım farklı.
    Renkli göz, dolgun dudak, sarı saç, bronz ya da bembeyaz ten, hokka burun vs..
    Bunların direk birinde bulunmasını kıskanmıyorum.. Güzel geliyor erkeklere, tamam. Fakat ben daha özel, karakteristik şeyleri güzel buluyorum.. Dişlerin ayrık olması, yanaklara serpiştirilmiş gibi duran ufacık benler, çiller, sanki kimsede onda durduğu gibi durmayacak değişik yapılı doğal kaşlar.. gibi.
    Maalesef ne desem boş, anlamayacak kimse. Neyse, he he deyip geçin.. :/

1|1
    0|0
  • Kıskançlık 😀

0|1
    0|0
  • Disardaki insanları didik didik incelemem benden iyi mi diye ama açık konuşmak gerekirse "off bu kız benden daha güzel" diyeceğim güzellikte de bir kız çıkmadı yani. Millet bakımsız

0|1
    0|0
    • Fotonu arda ona ben karar verim. :) öyle diyenler sonucu bozuyor:)

• Off, kıza bak ben bile yavşarım derim siskske

0|1
    0|0
  • Diyorum ki " hepinizin ak". 😐

0|1
    0|0
  • Hic acimam, asilirim.

0|1
    0|0
    • Nasıl asilirsin. Bana niye asilmiosun:)

• güzel derim ne diyeyim. geçen izmirdeydim izmirin kızları giyimleri harika ankaraya geldim kızlar kezban..

0|1
    0|0
  • Bu kızsa ben neyim

0|1
    0|0
  • Erkekler kendinden daha yakışıklı ve daha çok beğenilen karizmatik bir erkek gördüğünde ne hissediyorsa onu hissederim

0|1
    0|0
  • Hiçbişi.

0|1
    0|0
  • Sacini basini yolasim geliyor😂😂😂

0|1
    0|0
  • Vay sirfintı vay.. diyip izliyoruz.

0|1
    0|0
  • Ben etkileniyorum

0|1
    0|0
  • Ne kadar da güzel bir kız derim 😄😄

0|1
    0|0
  • Beğenirim , güzel bulurum yani

1|1
    0|0
  • Masallah çok güzel derim

0|1
    0|0
  • "Kıza bak çok güzelmiş bu kızsa biz neyiz ama önemli olan iç güzellik yani demi? " 😊

0|1
    0|0
    • Aynen iç güzellik. Uff o nasil migde o nasip kalp nazil dalak o :) sacmalama önce dış sonra iç :))

• Eğer bana sempatik gelirse onu güzel bulurum eğer tavrı kendini beğenmiş gelirse beğenmem...

0|1
    0|0
  • Kıskançlık

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kadınlar var ya bu kadınlar şeytan şeytan... kızlar bir birlerini öyle bir süzüyorlar ki aklınız hayaliniz durur o an... farklı yaratıklar kadınlar...

0|1
    0|0
  • Gece gece böyle resim aynısının zıttı erkekler napar

0|1
    0|0
  • Buraya benim kankimi getircez kız ama erkek gibi seni beni ezer :D bu konularda

0|1
    0|0
  • Sevdikleri erkek bakmazsa pek umursamazlar... ama cocuk bakardq Kiskanirlarsa yandi keten helva 😂

0|1
    0|0
  • Alayı kıskanıyor deliriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...