Böyle herşeye karışan erkekler hakkinda ne düşünuyorsunuz?

Onu yapma bunu yapma.. ya arkadas kendi facede istedigini yapar karisi resmini koyunca ortaligi ayaga kaldirir. dışarıda açık giyemez açik gördü mü okuz gibi bakmayi iyi bilir. Yani şahsen kadinlar erkeklerin emriyle hayatini yönlendirecek bir robot degil. Kimse de kimsenin hayatini kisitlayamaz. Hersey karşılıklidir. Eger karini kapatiyosan sen de bakmayacaksin kimseye. Hersey dozunda abarti da iyi degil Haksiz miyim?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yürü pikaçu kim tutar seni :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim bile tuhafıma gidiyorlar nasıl katlanıyor karşısındaki kişi anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Tabi lan erkek adam boyle olur. ;)

1|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok iste sen birisiyle birlikte olacaksan açık falan giyinmiceksin karışır seven adam karışırda kıskanırda söz dinlemelisinde ha tabiki herşey karşılıklı sende dersen clube falan gideceginde gitme falan dersen oda seni dinlemeli

0|0
    0|0
    • 3ay

Dozunda diyorum dozunda. Ne o oyle yonetmeye calisiyo gibi. İnsan karsindaki insan. Bu ne be herkesin ozgur hayati vardir kendi onun da kendi bedeni uzerinde karar alma hakki var. Karisir ama dozunda diyorum hastalik derecesinde olmasin

• 3ay

tamam tabiki bir dozu olmalı abartı kötü sıkarsın karşındakini o yönden haklısın ama sevgiliysen karışır sende fazla açık giyiyosan hatalı olursun dinlemen lazımdır zaten

• Hayatına aldıysan karışır , en sevmediğim kız tipi hayatına birisini sokup sorumsuzca hareket edenler. Her şeyin bir dozajı var ve bu kadın içinde geçerli aşarsa müdehale ederim. Karıştırmıyorsa da uğurlar ola.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sorumsuzca ne ya. Bayan o bedeni kendi tasiyor ve kendi bedeni hakkinda karar alma hakkina sahip. Karissin ama dozajinda. Kole mi aliyon kendine es aliyon eş.

• 3ay

Evet kapan diyorsa gözunu de dısariya kapatacak o kadar!

• 3ay

Kapanmak vs. şeyler kişinin kendisini ilgilendirir, din kişiyle Allah arasında bu tip şeylere karışılmaz. Sen sevgili olarak sorumlu davranıyorsan kimse karışmaz.

• Çok da şey yapma

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Ya insan cok kiskanabilir ama kisitlamamali.

1|0
    0|0
  • Kendi ack görünce öküz gibi bakiyor ya kendi karısnada dşardan kimse öküz gibi bakmasn istiyor olabilir

1|0
    0|0
  • Hayatıma giremez ki.

0|0
    0|0
  • Bende şu karisina carsaf giydirip o sicakta kendisi şort tisort gezenlere gicigim

1|0
    0|0
  • karismasa ilgisiz diosunz karissa boguyor hyvn diosunuz ben sizin ne istedigini daha hala anlamis deilm

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet anlamadigin belli. Okumamissin soruyu. Karisina karisir kendi istedgi sapikligi yapar. Sana kapan der aciklara bakar. kendi facesine resmini koyar sana gelince koyamazsin. Bu mu istedgin

• 3ay

ha pardon apla okumadm cidden sorry😂😂

Yükleniyor...