Doktor beni taciz etti?

Ya arkadaslar olan oldu ama ben bu psikolojiden kurtulamiyom yaa 😥😥. Ben Ankaraya akrabami ziyarete gittim. Rahatsizdim Bogazim agriyordu. Sona. g. a. t. a ya muayene ye gittim iste. Muayene sirami bekliyodum disarda Doktor odasinin kapisi acildi Beni ilk gordunde gulumsedi Boyle biraz farkli geldi bu gulumseme bana ama umursamadim siram geldi iceri gittim. Derdimi anlattim iste onun haricinde naptimi okudugum okulu vs sormaya basladi. Bu tip sorular sordu. Bogazim agriyordu ama bana sirtim actirdi gogsumu vs dinledi yani hic alakasi yok bence ama iste dokundu. anlatamiyacam daha fazla. sona ben beynimden kaynar sular dokuluyo gibi oldum.. Ilaci yazdiktan sonra kontrole falan gelcen dedi 10 gun sona fıs fıs bitince olesine ciktim odadan Napcamben yaa agliyom ole kafam hic yerinde degil.

0|1
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim öncelikle dediğin hastanedeki doktorlar senin yaşında bir kıza bakacak kadar düşmedi daha, yanlış yorumlamışsın, eğer kendinde ve bu şikayetinde samimi isen gidersin ve oranın baş hekimine bunu iletirsin aksi halde şu anda zan altında kalıyorsun. Özellikle kurum adı vermenden dolayı seni gizli kullanıcı bile kurtaramaz. Bence olanları bir daha düşün ve sonra gidip ya şikayetci ol ya da sus.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abla sen manyak mısın?
    Doktor bu ne demek orama burama dokundu?
    te allam ya
    git bide polise şikayet et.!
    sana g*tleriyle gülerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Enfeksiyon ciğerlerine inip inmediğine bakmış muhtemelen, utanmasa tecavüz etti diyeceksin. Bu vajina bir sende yok bir halt zannetmeyin kendinizi.

0|2
    0|0
  • Biraz saçma düşünüyorsun. Boğaz ağrısı olsa ile ciğer enfeksiyonu riskini kontrol etmek için sırtını açtırıp dinlemesi normal. Abartma bu kadar.

0|2
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun , ilaçları kullan etkisini göstermezse başka hastaneye git. Benimde Boğaz ağrısı için gittiğimde ağzımı açtırdı , ışık tutarak tahta çubukla kontrol edip ilaç yazıp yollamıştı. Zannetmiyorum ki Boğaz ağrısı için kalbi dinlemek gerektiğini tabi işin uzmanları onlar ama bana taciz gibi geldi , sen takma kafana beterin beteri var. Bide sırtını açtırınca sadece cihazla kontrolmü etti yoksa elleriyle temasda bulundumu

0|0
    0|0
  • Mağaradan hiç çıkmadığın için sanırım anlayamamışsın, Allah'tan doktor temkinli davranıp akciğerde bir enfeksiyonun olup olmadığını anlamak için sırtını ve göğsünü dinlemiş. Halbuki ver yaz aspirini yolla gitsin...

0|0
    0|0
  • yıllardır gataya giderim adam subay sağlık subayı hekim doktor :D yeminini geçtim elini sallasa ellisi abaza olsa bölümünü ona göre seçerdi :D gözünüzü seveyim

0|1
    0|0
  • Sana öyle gelmiştir belki de.

0|0
    0|0
  • alisirsin

0|0
    0|0
  • Bırak böylesi ölsün.. . Her dokunmayı taciz zannediyorlar.. İğne yapacak olsa totosunu actırsa tecavüz etti dersin sen..

0|1
    0|0
  • Hastanenin güvenliğide var poliside var bana taciz etti diye şikayet etseydin göğüslerine filanmı elledi

0|0
    0|0
  • doktor mu 😕 vay eemina kodugum ibişi neyse olur öyle 😅

0|0
    0|0
  • Öyle kani bozuk doktorların sayısı çok. dayinla git bir dahaki sefere

0|0
    0|0
  • Şikayet etmeyin ama bu doktor tam bir or. pu ç...

0|0
    0|0
  • Boyle bir yalan ilk kez duyuyorum

0|1
    0|0
  • Resmen taciz etmis

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • gögsünü dinlemenin dışında ne yaptı
    sözlü olarakmı taciz etti yoksa
    senle birliktemi oldu

0|0
    0|0
  • Bunlar yeminli olmuyolar mı?

0|0
    0|0
  • Gitme sakin

0|0
    0|0
  • Şikayet Et etsen nasıl ispatlicaksin

0|0
    0|0
    • 2ay

bilmiyom kimsede inanmaz saten burda bile bole diyolarsa ben bole kalcam mal gibi

• 2ay

Herseyi ozman yapcaksin kızsın sen çınlar çıkarmaktan seversiniz zaten böyle şeyleri

• Art niyetli

0|0
    1|0
  • Senin icin fesat mk

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yanlış anlamis olabilirsin

0|0
    0|0
  • Akcigerlerini dinlemis bence abartmisşin

0|1
    0|0
  • Yanlış anlamış da olabilirsin.

0|1
    0|0
  • O an neden ne alaka demediniz ki boğazla göğüs ne alaka felan deseydin..

0|0
    0|0
  • sırtını dinlemesi normal de , dokundu derken orda piclik yapmis , s. et Allah' a emanet olsun o

0|0
    0|0
  • kızım iyimisin sen sırtını dinledi diye tacizmi algıladın yuh

0|0
    0|0
    • 2ay

Yav ben 18 yasindayim onlari ayirt edebiliyorum Dokundu diyorum siz bu kelimeyi nasil algiliyorsunuz

• 2ay

başka nerene dokundu sırtından başka demeden birşey diyemem

• belkide sen taciz diye algıladın?

0|1
    0|0
  • Doktor kac yasindaydi

0|0
    0|0
    • 2ay

30 lu yaslarda galiba

• 2ay

dikkat etmedim ole pek yuzune bakmadim konusurken

• 2ay

Yinede bir. kere de olsa bakmışsındir evet veya hayir. diceksin zor birşey mi normal birşey begenmek begenilmek

• Ah be bu ulke ne cekti sapiklardan. Bence sikayetci ol arastir biraz bimer bu isle ilgileniyor mu ki

0|0
    0|2
  • sakin ol emın mısın

0|0
    0|0
    • 2ay

ya tabi malmiyim bn ya anlamicammi okadr 18 yasindayim. Napcam ben psikolojim bozuldu

Yükleniyor...