Solak olmak sizce nasil?

Ben solagim dogustan.. bazen tepki aliyorum yemek yerken kalem kullanirken ama napim alistiramadilar bir turlu sag ele. kasik tutsam yemegi dokmeden agzima zor yetistiririm yazi yazmayi hic beceremem bicak kullansam sag elimle elimi keserim yani kisacasi sag elimle ne yapsam bir sakarlik yasarim. gunahtir solak olmak derler nekadar edepsiz ve kultursuz oldugumu soyleyen yasli akraba bireyleride var sizin dusunceniz nedir.. ben solagim ve solak halimle rahat ve konforluyum sizce sucmu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• yemeği sağ elimle yiyebiliyorum solla yiyemiyorum. fakat bende solağım bıçakla ekmek kesmek istediğimde bile solla yapabiliyorum sol elimle kalemi kullanıyorum topu sol ayakla oynuyorum. bilgisayar kullanırken sağ ve sol farketmeden fareyi her iki elimle kullanabiliyorum..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl rahat ediyorsn o şekil davran

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende Solağım. Yemeği sağ elle yiyorum sol elle aynı rahatlıkla. Geri kalan hayatım hep solak. Yemekte kendini alıştır. Ondan başka solak olmanin avantajları çok. Zeka düzeyleri de yüksek oluyor bilimsel olarak. Algı ve algıladığını yapabilme kapasiteleri de yüksek oluyor... Aramızdasın yeniden aramıza hoşgeldin.

0|0
    0|0
  • :) İstediğin elin ile ye boşver sen diğerlerini.

0|0
    0|0
  • :) o. O roman yazsan okurum o derece akıcı yazıyosun :) sağ elle yemeye alış sen yine de yardım al ha olmuyo sola devam yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Solağız, değiştirmek zorunda değiliz

0|0
    0|0
  • Ben solak degilim ama solaklar salaklara göre daha akıllı oluyormus 😄😄

0|0
    0|0
  • Bende solağim sağ ile yemek yiyebiliyorum ama sol gibi rahat değil o yüzden sol ile yiyorum

0|0
    0|0
  • Hem salak hem solagım
    😀😀

0|0
    0|0
  • ben iyi elimi deaynı miktarda kullanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Sen mutluysan sağı solu boşver kafan takma bence normal bir durum

0|0
    0|0
  • aman sen ne bakıyosun onlara hahah herkes sağ el sen sol elsin farklısın daha ne istiyosun. bende solağım çok da memnunum yanii :)) takma kimseyi ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğuştan değil onlar. o şekilde alışmışsin ailen engel olabilirdi ama is işten gecmis

0|0
    0|0
    • 2ay

Cocukken krese giderdim ogretmenim vardi akla zarar... nezaman sol elimi kullandigimi gorse elimi tokatlardi.. annem bir gun fark etmis kavga gurultu neyse uzun hikayye.. o gunden beri yasaklamis herkese kimse karismayacak diye

• 2ay

hmm durum farklı sadece seni yönetmek istememisler. o yaşta yönetilmeyi ogrenirsen ilerde de yönetilirsin ailen doğru olanı yapmış

Yükleniyor...