Birine tamamen güvenebilir misiniz?

Şahsen ben o kişi kim olursa olsun tamamen güvenmem insanlar yanıltabiliyor yıllardır tanıdığın insan bile bir anda"seni gerçekten tanıyamamışım" düşüncesine sokabiliyor
Peki siz birine tamamen güvenebilir misiniz?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hicbir insanogluna tamamen güvenilmez. Herkes nefis tasıyor. Inandigin insanlar vardir. Inandigin insanlar sana ne kadar zarar veriyorsa o güvenin sarsiliyor. Bu yüzden hicbir zaman %100 seviyesine ulasmaz. Hayatta sarsan birileri belli bir seviyede hep birakiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, birine asla tam güvenmem, güvenemem. Birine körü körüne güvenmek, aptallıktır.
    Savunma mekanizması mı dersin, artık ne dersen de.

Birine güveneceksen, kendine güven.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba tomurcuk,

İnsan kendine bile tamamen güvenmemeli tabi. Ama şu var ki, paranoyak insanlar da manyak gibi türedi güvensizlik ortamında.

Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Kendime güveniyorum ve saolsun hiç yanıltmadı beni bu zamana kadar.. Alla alla ben bunu nasıl yaptım ya da yapamadım dedirtmedi, o yüzden güvencek biri varsa o da ''canım kendim '' :D

1|0
    0|0
  • Ben kimseye güvenmem ama belki evlenirsem eşime güvenebilirim diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Güven problemi fazlaca var maalesef her türlü arkadaş sevgili vs. ilişkisinde epey zora sokuyor.

1|0
    0|0
  • Güvenmiyorum.

1|0
    0|0
  • hayır güvenemem gitti bir kere.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır güvenmem nefesim bile olsa

1|0
    0|0
  • Hayır güvenemem

1|0
    0|0
  • Ben ayakkabımın bağcığı çözülünce arkamı duvara dönüyorum gerisini sen düşün :)

0|0
    0|0
  • kendimden başkasına güvenmem ;)

1|0
    0|0
    • 2ay

Haklısn en iyisi o bence 😊

• 2ay

Napalım bizde böyleyiz işte yalnız ama mutlu insanlarız "etrafımda çok insan olmasına gerek yok. Etrafındakiler insan olsun yeter. 😉"

• 2ay

aynen sende haklısın ;)

• ben artık babama güvenmem

1|0
    0|0
  • Guvenememm insan oglu cig sut emmis

1|0
    0|0
  • Kendine güven 😉

1|0
    0|0
  • en iyi arkadasim amcamin oglu, benden 4 yas buyuk can istesin can veririm

1|0
    0|0
  • Tamamen guvenmem... yanilma payi birakirim herzaman hayalkirikligina ugramamak icin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır güvendiğim an bir şey çıkıyor

1|0
    0|0
  • Insan bir kere cok büyük hayal kirkligina ugrayinca herkese tamamen güvenemiyor. en azindan bende öyle. belki gözü kapali güvenebilecegimiz insanlar bile cikiyor ama o kötü tecrübe insani yinede süpheye sokuyor. lanet olsun bazi insanlar

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyordum ama insanın elinde olmadan çok sevince güven de geliyo

1|0
    0|0
  • kime tamamen güvendiysem en çok ondan kazık yedim, o yüzden bu saatten sonra güvenmek falan yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye zerre kadar güvenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar kimseye guvenmedim :)

0|0
    0|0
  • kendine güven yeter