Hocamın benden hoşlanmış olma ihtimali var mı sizce?

Bölümümde bir hoca var aynı zamanda danışmanım, adam 40 45 yaşlarında ve bekar, hiç evlenmemiş. Biraz garip bir adam öğrencilerine karşı çok mesafeli ve biraz asosyal bir tipi var diğer hocalarla da pek görüşmüyor. Düşünce yapısı falan çok farklı, olaylar karşısında birçok kişiden daha farklı davranıyor falan. Bu yüzden öğrenciler onu pek sevmezler. Ben de birkaç kez danışmanım olduğu için konuşma fırsatı buldum sohbeti falan çok sardı, akıl hocalığı yaptı bir nevi. Sonrasında sürekli arada uğra seninle konuşmak zevkli oluyor, senin gibi öğrenciler pek bulunmuyor falan demeye başladı. Ben altında bir niyet aramadım ama geçenlerde en yakın arkadaşımla yanına gitmiştim arkadaşım bu adam senden hoşlanıyor, sana çok farklı bakıyor falan dedi. Sinirlendim, yok öyle bir şey dedim ama içime bir şüphe düştü çünkü sınıftan birkaç arkadaşımda o hocaya ne söylemek isteseler beni gönderiyorlar sana kızmıyor falan diye. Çok canım sıkıldı bu duruma asla böyle bir şeyin olmasını istemiyorum. En nefret ettiğim şeylerden biridir yaş farkının çok olduğu birinin bana ilgi duyması. Sizce var mıdır böyle bir hoşlantı durumu?

1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...