Balık besleyen var mı aranızda ?

Japon balığı besliyorum fanusta. Suyu çok çabuk bulanıklaşıyor. Ilk zamanlar böyle değildi. Daha bu sabah değiştirdim suyunu şimdi bulanık. Neden olabilir?

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benm vardi 😞 is yerinde bakiodum. Sabah bir geldim kaskara olmus baliklar. Oksijen cihazindan kaynaklanmis ters tepmis mi ole biseyler olmus anlayamadik hepsi olmustu 😞

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim Japon balığım iki sene bir litrelik kavanozda yaşamıştı hatta tatile filan kapağını kapatıp götürürdüm yani bir baliksa yaşar da günde iki ya da üç parça yemden fazla atma. (verdigin yemin cesidi de dışkı miktarını etkiler yakın zamanda değiştirdin mi) Tabi en sağlıklısı suyunu her gün değiştirmek bide yanına başka balıklar da alayım deme çünkü o zaman kimisi beş yem yiyor kimi hiç yiyemiyor, sonra fanus alınca gözüme çok yalnız gözükmüştü orda bikac tane daha yavru balık almıştım balığım 2.5-3 yaşındayken biri hastalanınca hepsi ölmüştü bende.. :-(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• fanusta sakın besleme uygun ortam degıl cunku akvaryum al bır tane

0|0
    0|0
  • Ben baya once beslemiştim akvaryumda onda bir motor vardı motorun içinde bir sünger vardı o sünger bütün pisliği çekiyordu yanı bence akvaryumda ve iyi bir tesisatla beslemen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • fanusta mı besliyorsun?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• arpayı kes 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Fanus zararlıdır balıklar için bir akvaryum edinin derim.

0|0
    0|0
  • Oksijen veren aletler oluyo ondan kullanın hem sağlığı için de daha iyi olur havasızlıktan oluyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...