Bundan birkaç yıl önceki siz ile şimdi ki siz aynı mı ☹️ ?

Yüz , vücut , kişilik gibi?
Bundan birkaç yıl önceki siz ile şimdi ki siz aynı mı ☹️ ?Bu arada bence yazdım isteyen bakabilir 😒

http://www.kizlarsoruyor.com/nasilim/a75073-asiri-zayifliktan-fit-vucuda-gecisim-degisimim#new

0|1
28|2

En İyi Kız Görüşü

• Yuz olarak cok değişmedim 😄😄 kişilik olarak cok fazla degistim gecen yil ki ben arasindaki fark onceden sorgulardim. simdi daha cok sorguluyorum 😄😄😄 önceden haff kirilgandim simdi hic kırılgan degilim kalbimi kirani kalbini ciğnerim gibi oldu hersey karşılıklı 😄😄😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• A bak daha bugün nerden aklima geldiyse eski twitter hesabimda aldigim mentionlara baktim, bundan iki yil öncede arkadaşlarımin iddaa işleriyle ugrasiyormusum, cizgimi koruyorum hala ayniyim :D http://i.hizliresim.com/VEMWqV.jpg

0|1
    0|0
  • Hayır aynı değil. Bunu sesimi duymayan arada bir mesajlaştığım insanlar bile söyler hatta.

0|1
    0|0
  • Yuz degismedi pek bir kaşlar inceldi :D vucut degisti tabiki 😏 kisiligim efsane değişti anlatamam cok uzun 😂

0|1
    0|0
  • Kişilik değişmesi vs demeyelimde , insan zamanla büyüyor olgunlaşıyor. Olaylara bakış açısını genişletiyor. Tabi seneler içinde yaşadıklarından ders çıkartabilen biriysen oda.

0|1
    0|0
  • Değil. Nerede sürekli gülen kahkaha atan sıcakkanlı kız? O kadar fazla dost dediğim insan vardı ki. Hiç biri değilmiş..

0|1
    0|0
  • yok değil dünyalar kadar fark var :D

0|1
    0|0
  • Evet aynı ben

0|1
    0|0
  • Degilim. Her sey degisti

0|1
    0|0
  • Hayır tabikide o zman ben saftım şimdi asla yani insanların masum olduklarını yaptıklarî hataları istemeyerek yaptıklarını düşünürken şimdi ise bunu kasıtlı yani bikerek ve isteyerek yaptıklarını anlayabilecek olgunluktayım 😊

0|1
    0|0
  • Kararlarım görüşlerim düşüncelerim hala aynı.

0|1
    0|0
  • Hayır aynı değil

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey aynı değil.

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Hayır düşüncelerim de, fiziksel özelliklerim de değişti.

0|1
    0|0
  • Farklı.

0|1
    0|0
  • bir kaç yıl önce okul vardı Şu an yokk

0|1
    0|0
  • Degil.

0|1
    0|0
  • Ahhhh su ergenligin gozu kor olsun cok fit kizdimmm.. hic bir seyim ayni degil

0|1
    0|0
  • Aynı

0|1
    0|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Bayagı bir degistim gerek gorunum gerek düşünce olarak

0|1
    0|0
  • Değil
    Keşke aynı kalabilsem

0|1
    0|0
  • bıkac sey dışında genel olarak evet

0|1
    0|0
  • Cok farkli

0|1
    0|0
  • Tip olarak evet 😒

0|1
    0|0
  • degisen cok sey oldu, tum safligim gitti...

0|1
    0|0
  • ollgunlastim sanirim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Spordan dolayı vücudum gelişti. Yüzüm olgunlaştı. Boyum uzadı.

0|1
    0|0
  • 4 yıl önceki beni gören simdiki benin ben olduğuma inanmaz zira 4 yıl önceki fotoğrafımı gören bu sen misin diyor, karaktere gelirsek de bayağı bir değiştim diyebilirim

0|1
    0|0
Yükleniyor...