Karşı cinsle iletişiminiz nasıldır?

Karşı cinsle iletişiminiz nasıldır? Sevgili anlamında sormuyorum arkadaş olarak güzel sohbet eder misiniz? Rahat hisseder misiniz? Karşı cinsi anlayabiliyor musunuz? Dertleşebiliyor musunuz?

#Bigbangd

0|0
28|39

En İyi Erkek Görüşü

• suriyenin halep ili gibi. kafa yapıma uygun olanla güzel konuşurum. çekici kızdan utanırım. rahatlık konusunda kıza bağlı çekiciyse utanırım rahat olamam. dertleşebilecek bir kız çıkmadı karşıma. ben suriye gibi macerası aksiyonu bol olan biriyim. eğlenceli biriyim aslında.. dışardan ağır soğuk duruyom. ama çok olgun biriyim her türlü acıyı tattım. sigara hiç içmedim alkolüm yok. aile konusu, yalnızlık, geçim, sevilmemek bir kız tarafından daha yazsam kitap olur. param var çok şükür

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gayet sohbetli biriyim dolayisiyla iyi anlasirim. Kendini bir halt zannetmeyen, haddini edebini bilen herkes benim bebegimdir. :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 38

• Genelde ortamlarım hep erkek arkadaşlarımladır ama kız arkadaşlarım onların ortamına girmem için sürekli çağırıp duruyorlar. Aslında onlar ile anlaşabiliyorum. herkesle anlaşıyorumda sanırım onlar benimle daha bir iyi anlaşabiliyor :)

1|0
    0|0
  • Karşı cinsle muhabbetin iffet sınırları içerisindedir..

"Hanımefendi müsade eder misiniz? Gitmem gerek.."
    "Tabi, buyrun.."

Başka yok.. 😅😅

#Vesselam

2|0
    0|0
  • en yakın arkadaşlarım kız. kızlar arkadaşlık olarak her zaman erkeklerden daha iyi arkadaş olurlar. derdinle gerçekten ilgilenirler, seni umursarlar, ciddiye alırlar. iyi dost olurlar.
    erkeklerle daşşakk muhabbeti yappacaksın m k

1|0
    0|0
  • Karşı cinle iletişimim gayet iyidir. Sevgili anlamında değil arkadaş olarak sohbet edebiliyorum. Çokta rahat hissetmem dikkat ederim. Karşı cinsi anlayıp anlamamış gibi yapıyorum. Dertlesebiliyorum evet 😂

1|0
    0|0
  • kızları anlamakta ne var ya. gidip hiçbir kıza derdimi anlatmam akıl sormam fikirlerini almam ama muhabbet ederim. rahatımda genelde onlar rahat olmaz

1|0
    0|0
  • Çok kötü

1|0
    0|0
  • iyidir

1|0
    0|0
  • O samimiyet hissini veren varsa iyi anlaşırım

1|0
    0|0
  • 2 saat içinde naber la döt oo görüşürüz hacı kıvamında samimiyet olabiliyor bazı zaman:/

1|0
    0|0
  • Zamanla oluyor o rahatlik. Karsi cins diye ozellikle kiz diye maksadin arkadaslik oldugunu belli etmek icin dikkatli davranmak gerekir. Yoksa yok efendim yavsiyor 😄

1|0
    0|0
  • Reel de pek konuştuğum söylenmez hatta 0

1|0
    0|0
  • Reelde evet. Sanalda bir cinsler.

1|0
    0|0
  • İyidir.

1|0
    0|0
  • Kafami biraz dertlerden kurtarsam çok iyi anlarim ve sadece karşı cins değil hemcinslerimide

1|1
    0|0
  • Ya şimdi ben çok yakışıklı olunca her kız tanışmak istiyo benle anlıyo musunn? O yüzden bıktım yani iletişimim yok

1|0
    0|0
  • İletişim bizim işimiz. 7/27 iletişirim. Uzmanları dahi benim kadar iletişemez o derece yani.

1|0
    0|0
  • Tanımıyorsam iletişime geçemiyorum. Tanıdıklarıma evet.

1|0
    0|0
  • İş yerindeki temizlikçi ablayla ve ev sahibim tonton teyzeden bahsediyorsan çok iyi ya anlatamam kankiyiz. Onun dışında karşı cins yok hayatımda

1|0
    0|0
  • Ben genelde tarih konuştuğum için tarihten hoşlanan kardeşlerimle aram iyidir.

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok :)

1|0
    0|0
  • dertleşmezdim

1|0
    0|0
  • Yok hayır konuşmam pek

1|0
    0|0
  • Gayet güzel.

1|0
    0|0
  • Evet evet çoğunlukla iyi anlaşırım..

1|0
    0|0
  • Berbat

1|0
    0|0
  • Cevap vermiyorlar ki bilmiyorum o yüzden pek

1|0
    0|0
  • her karşı cinse farklıdır.. kimine siyah yaklaşırım kimine beyaz.. kimine kırmızı.

1|0
    0|0
  • Konusmak yerine susmak tercihim... benim gercek dostlarim konusmadan anlasabildiklerimdir...

1|0
    0|0
  • icine kapanik olursa sıkıntı. onun dışında olmayacak bisey değil.

1|0
    0|0
  • Hepsi varda, sonuncusu yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 27

• Ehh gerektiği gibi 😂

1|0
    0|0
  • evet aram iyidir kankam var erkek icini disini bana heb döker birbirmizin herseyni biliyoruz dertlesmek istediginde onu dinlicegimi bildigi icin bana gelir ..

1|0
    0|0
  • Con iyi

1|0
    0|0
  • 2sene kız lisesinde okuduğum için ondan sonraki yıl çok tuhaf geliyordu her şey ama şu an normal

1|0
    0|0
  • harika

1|0
    0|0
  • Kendi cinsimden ziyade karşı cinsle hep daha iyi dostluk kurmuşumdur. Daha iyi anlaşmışımdır. Neden bilmiyorum. Belkide kendi cinsim gibi anında arkamdan dedikodumu yapmadıkları içindir 😂

1|0
    0|0
  • Anlaşıyorum

1|0
    0|1
  • Normal

1|0
    0|0
  • Çok iyi anlaşıyorum.
    Hatta çoğu arkadaşım erkek diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Biraz çekincem oluyor başta ama bir süre sonra gayet rahat oluyorum.

1|0
    0|0
  • Rahatım yani hatta erkekler daha samimi içten kızlara göre

1|1
    0|0
  • Dertleşirim hatta kızlardan daha iyi anlaşırım lâkin laubali olmam kesinlikle.

1|1
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Bence kizlardansan bir erkekten daha iyi dost olur ne senin kuyunu kazarlar nede dedikodunu yaparlar

1|0
    0|0
  • Erkeklerle muattap olmak pek.. zira hic arkadas kaldigim erkek yoktur hepsi gonul isine bagliyor...

1|0
    0|0
  • rahat edemiyorum

1|0
    0|0
  • anasını bile ağlatiyorum en yakın arkadaşlarım erkektir..

1|1
    0|0
  • 1 kişiyle sadece

1|0
    0|0
  • İyidir. Muhabbetimin kafa olduğunu söylerler

1|0
    0|0
  • Seviyeli ve iyidir

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • cınsıne baglı

1|0
    0|0
  • Seviyorsam kisilik olarak cok iyi yakin olurum. İlk bakista sevmemissem nefret ederim soguk olurum

1|0
    0|0
  • Sohbet ederim rahatımdır

1|0
    0|0
  • Karşı cinsle daha iyi hemcinslerimle anlaşamıyorum pek

1|0
    0|0
  • Evet gayet iyi anlarım üzüntüsünü mutluluğunu herseyini

0|0
    0|0
Yükleniyor...