İstanbul'da yasayanlar?

Sizce büyükçekmece alkent 2000de yaşanır mı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şehrin çok dışında kalıyor Bence

1|0
    0|0
    • 2ay

Ondan kararsızız bizde evler cok guzel ama dag tasmıs yollar

• 2ay

Beylikdüzunden oteye geçmeyin bence o taraflara

En İyi Kız Görüşü

• Eh işte. normal daire mi? Villada mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• end of the İstanbul

1|0
    0|0
  • İyidir hostr

1|0
    0|0
  • Niye yaşanmasın?

0|0
    0|0
    • 2ay

Cok uzak merkeze dag tas diyolar hep hic bilmiyorum o tarafları ulaşım sıkıntı degil ama bir kahve icmek icinde arabayla 15 dk yol ceklmez ki

• 2ay

😆 kira degil zaten alıcaz ayrıca evinin altında cafe imkanı birçok yerde var besiktas ici sahil yoluda baktık tabiki ilk tercih oralardı ama malesef okadar buyuk bahçesi genis ve havuzlu bir yer bulamadık bulabildiklerimiz de uzakta kalıyo sorunda bu zaten

• 2ay

Geniş yerler sahil şeridinde bitek Anadolu yakasında var. Ayrıca zaten Avrupa yakası çok keşmekeş, adım atacak yer yok. Bence bir bakın Anadolu yakasına.

• guzel bir ilce ama semtleri farklidir.

0|0
    0|0
  • Buyuk cekmece İstanbul'da gittigim en guzel yerlerden biri mukemmel bir yer ☮✌🏻️

0|0
    0|0
  • Orası İstanbul mu yaaa 😂

0|0
    0|0
  • Yaşanır güzel yer

0|0
    0|0
  • Allenr 2000 çok nezih ve elit bir site

0|0
    0|0
    • 2ay

Villalar var sitede ve büyükçekmece gölünü görüyorlar çok beğeniyorum orayı

• 2ay

Peki mahalle ilce olarak? Kotu diyolar eğlenilecek oturulacak yerler yok diyolar hani yazlık olarak neyse de komple yasamak icin kararsz kaldık 3 ay kaldı gidip evleri görmemize. yakında olsak gidip bakıcaz ama iste.. çoğunu ordan beğendik ilce olarak düşündürüyor

• 2ay

İlçr olarak Büyükçekmecede ama bğyükçekmece merkeze çok uzak
      Site genel olarak villalardan oluşuyor bulunduğu bölgede sitenin dışına çıkyığında larşına sanayi çıkıyor 😂 Yani pek sosyal yalat yok.
      İçerde ne kadar sosyal alan var bilgim yok. Sitenin hemen yanında Fatih üniversitesi vardı öğrenciler biraz bölgeyi canlandırıyordu ama üniversitede kapatıldı 😊
      Alkent 2000 in altında başka cilla siteleride vat toskana vadisinonlardan biri. Ulaşıöı Tem otoyoluyla sağlanıyor ama İstanbul merkeze uzak. Okul veya iş yakında değilse ulaşım çok zor. Sitede yaşayan insanlar kalbur üstü zengşnlikteki kişiler bilinen birçok firma sahibi o sitede oturuyor

• Buyıkcekmede yasıyorum ben ama dedıgım yere gıtmedım en ıyı yer cekmecede mimaroba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...